Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 27.09.20 (BSL)

Günün İddaa Kuponu 27.09.20 (BSL)

ING Basketbol Süper Ligi‘nin açılış haftasının Pazar programında yer alacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınzıda BSL Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

HDI Sigorta Afyon Belediyespor – Gaziantep : MS 2 – 1.50 (Bets10)

Pandemi nedeniyle maçların taraftarsız oynanacak olması en çok Afyon gibi takımları zorlayacak. Geçen sezon bu sahada gösterdikleri dirençli ve iyi basketbolun mimarıydı taraftarlar. Şimdi karşılarında formda bir Gaziantep olacak, arkalarında itici güçleri yok ve henüz takım olarak çok az çalışabildiler, hazır değiller. Gaziantep’in Jaiteh’i pota altında iyi kullanarak bu deplasmandan galibiyet çıkararak sezona başlayacaklarını düşünüyorum.

Büyükçekmece – Petkim Spor : MS 2 – 1.40 (Bets10)

Büyükçekmece’de yeni oyun kurucu Farrell henüz takımla çalışmalara katılamadı ve bu maçta oynaması beklenmiyor. Ayrıca Pınar Cup turnuvasında sakatlanan Oliver’ın da oynama şansı zayıf. Aslına bakarsak iki isim sahada olsa bile Büyükçekmece’nin Petkim gibi ne yaptığını bilen, düzenli, disiplinli ve rollerin belli olduğu hazır bir takıma karşı şansı yok. İzmir temsilcisinin BSL’deki ilk maçını Ray ve Wimbush liderliğinde kazanacağını düşünüyorum.

Pınar Karşıyaka – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor : MS 1 & ALT (148.5) – 1.85 (Bets10)

İki takımı karşılaştırmamız gerekirse öncelikle Fethiye’nin bir TBL takımı olduğunu, hatta tek yabancılı bir TBL takımı olduğunu belirtmemiz lazım. Dolayısıyla bu maçta Karşıyaka’nın ciddi farklarla kazanması da sürpriz olmayacaktır. Ben yine de handikap konusunun riskli olduğu kanaatindeyim. Ama Karşıyaka’nın iyi savunma yaptığını Fethiye’nin bu kadroyla ne kadar kısır olduğunu biliyorum. Bu nedenle tercihimi Kaf-Kaf galibiyetiyle beraber düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 3.89Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.10.20

Salı programında yer alacak İspanya Liga Endesa ve 7DAYS EuroCup maçları arasından en güvendiğim tahminleri …