Güncel
Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Günün İddaa Kuponu 28.07.21

Günün İddaa Kuponu 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçları Çarşamba programıyla başlıyor. Ben de sizler iin en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşısınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

ABD – İran : EvSahibi ÜST (103.5) – 1.69 (İddaa) & EvSahibi ÜST (104.5) – 2.15 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. İlk maçını kaybeden ABD’nin zayıf rakibi karşısında sorun yaşamayacağını, Durant ve Lillard’ın bu kez olaya net bir şekilde el koyacaklarını ve takımlarını farklı bir galibiyete taşıyacaklarını düşünüyorum. Ancak handikaplar yüksek açılmış ve bu nedenle de bana güven vermiyor. Onun yerine ABD’nin yumuşak İran savunması karşısında bu kez kendi potansiyeline ulaşacağını düşünerek onlar adına açılan baremden üst seçeneğini tercih edeceğim, 100 baremini fazla zorlanmadan geçmelerini bekliyorum. 

İtalya – Avustralya İddaa : MS 2 & ÜST (175.5) – 2.09 (İddaa) ; MS 2 & ÜST (175.5) – 2.70 (Bets10)

İki takım da turnuvaya galibiyetle başladılar ve ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Özellikle hücumda çeşitliliği ve tempo açısından açık ara turnuvanın en iyi takımları arasında yer alıyorlar. İtalya’da Fontecchio, Tonut, Gallinari üçlüsü, Avustralya’da ise Mills’in yanı sıra ilk maçta az devreye girebilen Ingles ile Baynes takımlarını yüksek skorlara taşıyabilecek isimler. İtalya, Almanya karşısında geriden gelip kazansa da Avustralya karşısında tecrübe farkının da daha net ortaya çıkacağını, Boomers’ın 2. galibiyetlerini de alarak ilk 2 yarışındaki yerlerini garantileyeceklerini düşünüyorum. Galibiyetle beraber yüksek skor seçeneğini de öneriyorum. 

Çekya – Fransa : MS 2 (-5.5) – 1.38 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.78 (Bets10)

Çekya her ne kadar son turnuvaların en dişli ve kolay yenilmeyen takımı konumunda. Ancak bu kez karşılarında önemli şampiyonluk adaylarından biri var. Koç Collet’nin öğrencileri ABD’yi, ilk maçta yenerek ne kadar güçlü takım olduğunu gösterdi. Şimdi ellerinde güzel bir fırsat var, kazanırlarsa, ilk 2 sırada kalacaklar ve adlarını bir üst tura, çeyrek finale yazdırmış olacaklar. Bu nedenle ABD maçında oldukları gibi hırslı ve fiziksel bir oyun ortaya koymalarını bekliyorum. Ana tercihim Fransa’nın düşük handikapı aşarak kazanmasından yana olacak.

İddaa Oranı: 4.87
Bets10 Oranı: 10.33Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Spojnia Stargard – Rosa Radom İddaa Tahmini 22.10.21

Polonya Ligi 8. hafta mücadelesinde Spojnia Stargard Cuma saat 18:30’da Rosa Radom ile karşılaşacak. İddaa …