Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 28.08.20

Günün İddaa Kuponu 28.08.20

Polonya Ligi‘nde ilk hafta maçları devam ederken, NBA‘de de kısa boykot sona erdi ve play-off maçları oynanmaya devam edecek. Ben de sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Slask Wroclaw – Astoria Bydgoszcz : ÜST (167.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (169.5) – 1.87 (Bets10)

İki takımda da bir çok yeni isim var ama hazırlık döneminde özellikle hücum performansı açısından pek sorun yaşamadıklarını da gördük. Zaten savunma konusunda geçtiğimiz sezon pek istekli olmadıklarını, koçların sisteminde yüksek temponun olduğunu görmüştük. Yeni sezona da savunma odaklı değil, skor odaklı başlamalarını bekliyorum. Bir tarafta Nevells diğer tarafta Walton’ın takımlarını tempo konusunda tetikleyeceklerini, bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

GTK Gliwice – Torun : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.77 (Bets10)

GTK geçtiğimiz sezona göre çok daha dirençli ve iyi bir takım olacağının sinyallerini verdi hazırlık maçlarında. Özellikle genç Sloven uzun Krampelj hemen takıma ısınmış, iyi bir görüntü verdi ki Nymburk’u yendikleri son maçta tam 26 sayı üretmeyi başarmış, takımını sırtlamıştı. Bu maçta da eski gücünde olmayan, ciddi kan kaybetmiş olan ve hazırlık maçlarında iyi görüntü vermeyen, son maçta da Trefl’dan 39 sayı fark yiyen Torun karşısında zorlanmayacaklarını, hatta çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers : EvSahibi ÜST (115.5) – 1.45 (İddaa)

İki takım arasındaki temel fark Lebron-Davis faktörüydü ki Lakers da bu farkı son maçlarda net olarak ortaya koymaya, skora yansıtmaya başladı. Üst üste 3 maçı kazanmış olan, istim üstünde olan Lakers’ın Lillard’ın da yokluğundan iyi faydalanarak artık seriyi daha fazla uzatmayacağını düşünüyorum. Son maçta olduğu gibi Kuzma, Howard, Green ve Caldwell-Pope gibi rol oyuncularını da devreye sokarak yüksek tempoda oynayan Portland’a karşı skor üretiminde zorlanmayacaklarını, 120 sayılara ulaşarak kazanabileceklerini ve seriyi 4-1 ile geçeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.26
Bets10 Oranı: –Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 30.10.20 (Euroleague)

Turkish Airlines Euroleague 6. hafta programı Cuma maçları ile sona erecek. Ben de sizler için …