Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (3) 12.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 12.11.23

Pazar programının akşam seansında İspanya Liga Endesa, NBA, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün iddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Valencia – Zaragoza : MS 2 (+10.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.62 (intobet)

Elbette Valencia kağıt üstünde rakibinden bir adım önde. Ama son dönemde formsuzlar ve guard rotasyonunda Harper ve Hermannson’dan yoksun olacakları gibi Jones ile Jovic’in durumları da maç saatinde belli olacak ki Toure’nin de durumu net değil. Bu oyuncular süre alabilseler bile tam randıman vermeleri zor. Zaragoza’nın rakibini böyle yakalamışken Mark Smith, Yusta, Okafor gibi silahlarıyla zorlayacağını, kaybetse de en azından çift haneli farklar yemeyeceğini düşünüyorum. 

New York Knicks – Charlotte Hornets : EvSahibi ÜST (115.5) – 1.51 (İddaa) & EvSahibi ÜST (115.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında hem de son dönemde sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Knicks’in dişine göre bir rakip yakalamışken hata yapmayacağını ve kazanmaya devam edeceğini düşünüyorum. Bunu yaparken de Brunson, Barrett, Randle üçlüsünün liderliğinde rakibin yumuşak savunması karşısında 115 baremini zorlanmadan geçeceğini tahmin ediyorum. 

Venezia – Brindisi : MS 1 (-11.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.55 (intobet)

İki takım arasında net olarak bir siklet farkı var. Venezia her alanda rakibinden önde. Üstelik bu maçta saha avantajları da var. Venezia, geçen hafta Pistoia deplasmanında aldığı soğuk duştan sonra bir kez daha, üstelik de evinde hata yapmayacaktır diye düşünüyorum. Ellerinde Spissu ve Tessitori gibi kaliteli yerlilerin dışında Brown, Tucker, Simms gibi yüksek potansiyelli yabacılar da var. Kalite farkını sahaya koyarak handikapı geçecekleri net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.20
intobet Oranı: 4.32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin …