Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 30.04.19

Günün İddaa Kuponu 30.04.19

Salı akşamı programında sadece Almanya easyCredit BBL maçları yer alıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahminle Günün İddaa Kuponu‘nu oluşturdum. Herkese bol şanslar.

Jena – Alba Berlin : MS 1 (+14.5) / 1.74 (Bets10)

Jena özellikle iç sahada direnç seviyesini arttırmış bir takım ve düşme hattından kurtulabilmek için şiddetle bir galibiyete ihtiyaçları var. Elbette Alba bu sürprize izin vermeyecektir ama Jena’nın Oldenburg gibi güçlü bir takıma bile burada kendi sahasında sadece 3 sayı farkla yenildiğini düşünürsek Alba karşısında da kolay lokma olmayacaklarını ve en azından tek haneli farklarla kaybederek handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Rasta Vechta – Crailsheim : MS 1 (-11.5) / 1.67 (Bets10)

Vechta son maçlarda inişler çıkışlar yaşa da evindeki istikrarı kaybetmedi. Bayern ve Oldenburg gibi güçlü takımları bile 18 ve 15 sayı farklarla net skorlarla geçerek güçlerini göstermişlerdi. Bu maçta da ligin zayıf halkalarından Crailsheim karşısında fazla zorlanmayacaklarını ve benzer tarifeyi hatta daha fazlasını da onlara karşı sergileyeceklerini düşünüyorum. Özetle bu handikapı aşmakta zorlanmazlar.

Bayern Munich – Brose Bamberg : MS 1 (-7.5) / 1.71 (Bets10)

Bayern tam bir Euroleague takımı gibi oynuyor ve kaliteli kadroları ile BBL’de ağır basıyorlar tüm rakiplerine karşı ki son olarak Alba’yı da deplasmanda çift haneli farklarla geçmişlerdi. Bamberg ise deplasmanlarda son haftalarda zorlanan bir takım ve inişli çıkışlı performansları ile Bayern gibi güçlü ve formda bir takım karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. Koç Radonjic’in öğrencileri Alba karşısındaki benzer tarifeyi Bamberg’e de uygularlar.

Oldenburg – Giessen : ÜST (183.5) / 1.68 (Bets10)

Bir tarafta Cummings ile Mahalbasic diğer tarafta Thomas ve Bryant bizlere yüksek tempoda ve bol skorlu bir maç vaadediyorlar. Zaten son haftalarda özellikle Oldenburg geleni gideni 100’lüyor. Giessen’in de savunmadaki sıkıntılarını düşündüğümüzde güçlü rakiplerini 100 sayının altında tutabilmeleri büyük sürpriz olur. Ancak 85 sayının da altında kalacaklarını düşünmüyorum yüksek tempoda geçecek maçta. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 8.35

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 10.12.19

Salı programında 7DAYS EuroCup ve FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde bizleri keyifli maçlar bekliyor olacak. Ben de …