Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 30.08.22

Günün İddaa Kuponu 30.08.22

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemelerinde Salı programında yer alacak maçara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınzda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Uruguay – Porto Riko : MS 2 – 1.46 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar var. Uruguay, ABD karşısında dağılırken Porto Riko ise güçlü rakiplerden Brezilya’yı yenerek 2. tura iyi bir giriş yapmıştı. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen favori olduklarını düşünüyorum. Waters ve Ortiz liderliğinde kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum ama tabi Uruguay’ın da Fitipaldo, Granger, Batista ve Parodi liderliğinde kolay lokma olmayacağını tahmin ediyorum, bu nedenle de tercihimi Porto Riko’nun direkt galibiyetinde yana kullanacağım. 

Arjantin – Bahamalar : ÜST (165.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Arjantin her alanda rakibinden üstün bir ekip. Bu maçta da kendi sahalarında elbette net favori olduklarını söyleyebiliriz. Ama handikap konusunda pek güven vermiyorlar ki Bahamalar, Venezüela karşısında da gayet iyi direnmişti. Dolayısıyla bu maçta da direnebilirler. Handikap tercihine girmektense iki takımın da ilk maçların da sergilediği tempolu ve yüksek skorlu mücadeleleri dikkate alarak seçimimi üst olarak yapacağım. 

Kolombiya – ABD : Deplasman ÜST (93.5) – 1.53 (İddaa) & Deplasman ÜST (94.5) – 1.80 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. ABD her alanda rakibinden üstün ama yine de handikap bahislerinin riskli olduğunu düşünüyorum çünkü Kolombiya’nın ne kadar direneceğini kestiremiyorum. Bunun yerine ABD’nin Jenkins ve Galloway liderliğinde sergilediği tempolu oyuna ve yüksek skor potansiyeline güveneceğim, 90 baremini zorlanmadan geçeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.42
intobet Oranı: 4.96Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (BSL) 02.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim …