Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 08.01.23

Günün İddaa Kuponu (BSL) 08.01.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 14. hafta programı Pazar günü oynanacak maçlarla devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Pınar Karşıyaka – Onvo Büyükçekmece : ÜST (161.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında bir fark olduğunu kağıt üstünde net olarak görebiliyoruz. Hem puan tablosu hem de kadro yapısı anlamında Karşıyaka maçın favorisi ki evlerinde de yüksek tempoda ne kadar verimli bir hücum performansı sergilediklerini biliyoruz. Bu maçta da Angola ve McCollum liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını, Büyükçekmece’nin de Crawford ve Weber ile onlara atarak cevap vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam limitten üst seçeneği olacak. 

Gaziantep – Aliağa Petkim Spor : MS 1 (-4.5) – 1.68 (intobet)

Koç Açık’ın öğrencileri Egbunu’nun geri dönmesi ve Frankamp’ın ritim bulmasıyla beraber son haftalarda kesinlikle daha iyi daha pozitif bir basketbol oynuyorlar ki evlerinde de bunu daha net gösterdiler. Petkim gibi kağıt üstünde kendi sikletlerinde olmayan ama puan tablosunda şuanda direkt rakiplerinden biri olan rakip karşısında işi son derece ciddiye alacaklarını düşünüyorum. 5 yabancının tamamını da devreye sokarak kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, kazanırken düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Türk Telekom – Anadolu Efes : ÜST (165.5) – 1.75 (intobet)

Telekom evinde tempo yapmayı seven bir takım ve hazır Efes’i yorgun ve eksik yakalamışken Taylor ile Grant liderliğinde bolca koşmak isteyeceklerdir. Efes de bu tempolarda skor üretiminde sorun yaşamayan ama savunmada zaman zaman defoları oluşan bir takım. Taraf bahsi açısından zor bir maç olacak ancak Efes’in sonuç ne olursa olsun skor üretiminde bir yolunu bulup 80 sayıları görebileceğini, Telekom’un da bu baremden cevap vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam limite göre üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Darüşşafaka İddaa Tahmini 29.01.23

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 17. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar günü saat 13:00’da …