Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 09.02.20

Günün İddaa Kuponu (BSL) 09.02.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 19.hafta programı Pazar maçları ile tamamlanacak. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Sigortam.net İTÜ – Pınar Karşıyaka : MS 2 (-26.5) – 1.67 (İddaa) & MS 2 (-26.5) – 1.95 (Bets10)

İTÜ Coleby’den sonra Goodwin’i de kaybedip yerine takviye yapmadı, en azından şimdilik. Zaman onların aleyhine işliyor ve artık ligde kalabilmeleri için mucizlerden de fazlası gerekebilir. Karşıyaka ise çok güzel bir hava yakaladı, takım istim üstünde ve bunu bozmamak için her maçı aynı ciddiyette oynamaya çalışıyorlar. Büyükçekmece deplasmanında olduğu gibi bu maçta da rakibin durumunu dikkate almadan kendi basketbollarını oynayıp net bir galibiyet alacaklarını, handikapı da aşacaklarını düşünüyorum.

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Anadolu Efes : MS 2 (-23.5) – 1.65 (İddaa) & MS 2 (-23.5) – 1.87 (Bets10)

Büyükçekmece’nin sergilediği basketbol ve kulüp olarak sergilediği tavır havlu attıkları ve lige veda ettiklerini kabullendikleri yönünde, aksi anlamda yani hiç olumlu sinyaller vermiyorlar. Geçen hafta hedef maçlarından birinde Ormanspor’a da kaybettiler. Şimdi formda ve güçlü Anadolu Efes karşısında direnebileceklerini düşünmüyorum. Larkin oynamasa da Anadolu Efes’in sakatlık sonrası form tutmaya başlayan Micic liderliğinde rahat bir galibiyet almasını, handikapı aşmasını bekliyorum.

Galatasaray Doğa Sigorta – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor : ÜST (163.5) – 1.65 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.67 (Bets10)

Galatasaray cephesinde Yiğit, Jones ve Whittington’ın sakatlıkları devam ederken yeni transfer Roberson ise henüz takıma katılmadı. Webster, Harrison, Poythress üçlüsü yine sarı kırmızılıların hücumlarını taşıyan isimler olacaklar. Afyon’un da son maçlarda tempoyu forse ettiğini ve savunmada yumuşadıklarını düşündüğümüzde bizleri bol skorlu, keyifli bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır.

İddaa Oranı: 4.55
Bets10 Oranı: 6.09

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 08.08.20

NBA‘de normal sezon maçları Cumartesi programı ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar …