Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 09.04.22

Günün İddaa Kuponu (BSL) 09.04.22

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 27. hafta programı Cumartesi maçları ile başlıyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Büyükçekmece : MS 2 (+7.5) – 1.62 (Bets10)

Ligin alt sıralarını ve düşme hattını yakından ilgilendiren, zorlu ve çekişmeli bir maç bizi bekliyor. Her ne kadar Merkezefendi düşme hattından 2 ve Büyükçekmece 1 adım uzakta olsalar da Petkim’in son haftalarda toparlanma sinyallerini verdiğini görüyoruz. Dolayısıyla hem Büyükçekmece hem de Merkezefendi adına sezonun hedef maçlarından biri olacak. İki takım da bu maçı kazanarak rahat bir nefes almak isteyecekler. Tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasına sahne olacağını düşündüğüm maçta çekişmenin son anlara kadar devam edeceğini düşünüyorum, bu nedenle de tercihimi Büyükçekmece lehine açılan handikapı yanıma alarak kullanacağım. 

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka : ALT (152.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Daçka Olaseni oynasa da oynamasa da rakibinden daha iyi bir takıma sahip. Elbette deplasmanda olmaları işlerini zorlaştıracaktır. Bu nedenle de taraf bahsi biraz riskli, sonuçta Yalova da düşme potasından uzak kalabilmek adına şiddetle galibiyete ihtiyacı olan bir takım. Bununla beraber Yalova’nın son maçlarda tempoyu düşürmesi ve hücumda düşük performanslar sergilemesi Daçka’nın sert ve disiplinli savunması artı kontrollü yarı saha oyunu ile birleşince bizleri düşük tempoda, kısır bir maçın beklediğini düşünmek yanlış olmayacaktır. 

Pınar Karşıyaka – Tofaş : MS 1 -1.52 (Bets10)

Sezonu bu kritik bölümüne girilirken iki takımda da sakat oyuncu bulunmaması sevindirici bir haber. Bununla beraber iki takımın da hedefi ilk 4 sırada yer alıp play-off’a ev sahibi olarak girebilmek. Bu nedenle çekişmeli ve keyifli bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum. Ancak Tofaş’ın fiziksel olarak da mental olarak da yıpratıcı bir deplasmandan, Tenerife’den bu maça geliyor olması ve Karşıyaka’nın ev sahibi avanatjını çok iyi kullanan bir takım olması ibreyi onlara kaydırıyor. İlk 4 yarışından uzaklaşmamak adına yorgun Tofaş’ı buradan eli boş göndereceklerini tahmin ediyorum

Frutti Extra Burasspor – Bahçeşehir Koleji : ÜST (166.5) – 1.76 (Bets10)

Ligimizin iki güzide ve Avrupa’da ülkemizi başarıyla temsil eden takımının play-off yolundaki kapışmasını izleyeceğiz. İki ekip de son haftalarda hücum performanslarını yukarı çekerken savunmada ise zaman zaman sorunlar yaşadılar. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, savunmada da fazla sertlik göstermeyeceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Needham ile Andrews ikilisi, diğer tarafta Smith ile Dekker varken bu maçın düşük tempoda ve kısır geçmesi beklenemez bana göre. Karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan geçeceklerini düşündüğüm için tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 7.45Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.05.22

Perşembe programında Turkish Airlines Euroleague ve ING Basketbol Süper Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en …