Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 13.12.20

Günün İddaa Kuponu (BSL) 13.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 12. hafta programı Pazar maçları ile devam edecek. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (BSL). Herkese bol şanslar.

Büyükçekmece – OGM Ormanspor : MS 1 – 1.58 (İddaa) & MS 1 – 1.80 (Bets10)

Ligin alt sıralarını, hatta play-off için 7 ve 8. sıraları yakından ilgilendiren bir karşılaşma izleyeceğiz. Tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu karşılaşma, iki takım adına da sezonun hedef maçlarından biri konumunda. Büyükçekmece’deki 2 covid pozitif rotasyonun sonlarında yer alan Mehmet ve Enes Berkay yani ana rotasyonlarını etkilemeyecek. Bu da onların halen kadro kalitesi anlamında Ormanspor’dan bir adım önde olduklarını gösteriyor. Son haftalarda Galatasaray ve Fenerbahçe’yi devirmenin de özgüveni ile birlikte Farrell, Anderson, Olaseni üçlüsünü etkili kullanıp Ormanspor’u da İstanbul’dan eli boş göndereceklerini düşünüyorum.

Darüşşafaka Tekfen – Empera Halı Gaziantep : MS 2 (+9.5) – 1.42 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.50 (Bets10)

Daçka son haftalarda pek iyi basketbol oynamıyor. Ellerinde Andrews, Sinan, Doğuş, Luther, Jerrett gibi değerli silahlar olsa da koç Ernak’ın takımdan yüksek verim aldığı söylenemez. Nihayet Gillion’a daha fazla tölerans göstermeyip yerine tecrübeli oyun kurucu Magette’yi aldılar. Ancak henüz takımla bir idman yaptı ve adaptasyon sürecine ihtiyacı var. Gaziantep ise disiplinli, istikrarlı ve haddini bilerek agresif oynayan, yüksek dirençli bir takım. Daçka’nın aksine savunmada çok daha diri durumdalar ve bu maçta da Daçka’yı son topa kadar zorlayacaklarını, kaybetseler de Simpson, Lemar, Kelly, Jaiteh ile savaşarak handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

Türk Telekom – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor : MS 1 (-9.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.62 (Bets10)

Her ne kadar Telekom’da Samet ve Johnson gibi önemli eksikler olsa da kadro kalitesi anlamında Fethiye’de bir değil bir kaç adım öndeler. Wiltjer, Dekker, Eric üçlüsü ile pota altında net bir üstünlük kurmalarını, Can, Muhammed ve Erdi gibi kaliteli yerlilerden de iyi destek alarak sonuca gitmelerini bekliyorum. Son haftalarda direnç seviyesi yerlerde olan Fethiye’nin güçlü rakibi karşısında maç sonuna kadar oyunda kalabileceğini düşünmüyorum, çift hanelerle kaybemerleri beklenen sonuç olacaktır bana göre.

İddaa Oranı: 3.25
Bets10 Oranı: 4.37Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 13.04.21

Salı programında akşam seansının son kısmında Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve …