Güncel
Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Günün İddaa Kuponu (EuroBasket) 19.02.21

Günün İddaa Kuponu (EuroBasket) 19.02.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Cuma programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gürcistan – Sırbistan : ÜST (161.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.88 (Bets10)

Gürcistan’da Shengelia yok, Sırbistan’da da bir çok yıldız yok. İki takımın da elemelerdeki ortak noktası yüksek tempoda oynamaları ve hücumda etkili olmalarıydı. Gürcistan ortalama 93 ve Sırbistan ise ortalama 84 sayı ürettiler. Bu maçta da savunmaların pek ön planda olacağını düşünmüyorum. İki ekip de hem dışarıdan hem de pota altından tüm silahlarını devreye sokmak isteyecektir. EuroBasket biletini zaten garantilemiş olan Gürcistan’ın savunmada düşük dirençle oynamasını bekliyorum ki bu da maçın toplam skorunu yukarı çekecektir.

Avusturya – Macaristan : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında farklar var. Evet Avusturya’nın elinde Mahalbasic, Klepeisz, Ogunspie, Vujosevic gibi önemli silahlar var ama takımın geri kalanının seviyesi çok düşük. Macaristan ise daha derli toplu bir takım ve Vojvoda ile Perl gibi uzun süredir milli takım ile bu seviyelerde oynayan tecrübeli liderlere sahipler. Kazanmaları durumunda adlarını EuroBasket’e katılan takımlar arasına yazacakları bu kritik maçta da tecrübelerini konuşturacaklarını ve kazanacaklarını tahmin ediyorum.

Polonya – İspanya : MS 1 – 1.50 (İddaa) & MS 1 – 1.68 (Bets10)

Polonya’nın şiddetle galibiyete ihtiyacı var ve İspanya’nın tek amacı ana kadrosuna eklemeye yapabilmek için oyuncu havuzunu genişletmek, yeni isimlere sorumluluk vererek onları test etmek. Bu nedenle maçın sonucu pek umurlarında olmayacak Polonya’nın aksine. Daha tecrübeli ve birbiriyle oynama konusunda daha önde olan oyunculardan kurulu Polonya’nın kendi sahasında oynayacak, kendi potalarına atacak olmaları da önemli avantaj. Bunu da değerlendirerek İspanya’nın alternatif kadrosuna karşı kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.02
Bets10 Oranı: 4.42Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (BSL) 07.03.21

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 23. hafta programı Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Ben de sizler …