Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 11.01.22

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 11.01.22

Turkish Airlines Euroleague‘de 20. hafta programı Salı günü oynanacak maçlarla başlıyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Fenerbahçe Beko – Olympiakos : MS 2 – 1.41 (İddaa) & MS 2 – 1.61 (Bets10)

Normal şartlarda De Colo ve Vesely kadroda olsaydı, zorlunlu COVID arası öncesi yakaladıkları ritme kavuşmaları daha kolay olurdu temsilcimizin. Ama iki süper yıldızın yokluğunda pek iyi durumda olmadıklarını Daçka karşısında alınan farklı mağlubiyette görmüştük. Olympiakos ise genel deplasman karnesi kötü olan bir takım olsa da son deplasman maçlarında da kendisine gelen, evden uzakta da kazanmayı bilen bir takım. Eski dost Sloukas liderliğinde Fall ve Martin gibi uzunları verimli kullanarak sonuca gideceklerini, Vesely ve De Colo’nun yokluğunda temsilcimizin organize olmakta çok zorlanacağını düşünüyorum. 

FC Bayern Munich – Zalgiris Kaunas : MS 1 (-5.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında belki kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok ama konu sahada oynanan basketbola gelince sonuçlardan bağımsız Bayern bir adım önde. Öncelikle daha dirençli bir takıma sahipler ve evlerindeki maçlardaki performansları gayet iyi. Zalgiris ise deplasmanda şuana kadar 0 çekmiş bir ekip. Audi Dome’da da şiddetle galibiyete ihtiyacı olan ve play-off potasından kopmamak adına artık hataya taahammülü olmayan Bayern karşısında işleri çok zor olacak. Alman ekibinin Lucic, Hunter, Rivers, Rubit, Thomas gibi tecrübeli isimler liderliğinde sahasında hata yapmayacağını, kazanırken düşük handikapı da aşacağını tahmin ediyorum. 

FC Barcelona – Olimpia Milano : MS 2 (+6.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse sahaya yansıttıkları basketbol seviyesi anlamında ciddi farklar yok. Özellikle Barça’nın mevcut eksikleriyle başetme konusunda Milano’dan geride olduğu bir gerçek. İki takımın da eksikleri önemli ama Milano bu eksikleri benimsemeye daha önce başlamış, dolayısıyla da yerlerini daha net doldurmuş bir ekip. Bu zorlu deplasmanda da Grant, Kell, Rodriguez gibi guardlarla oyunu kontrol altında tutabileceklerini, pota altında eksikleri bulunan Barça karşısında Hines, Melli, Bentil gibi isimlerle etkili olabileceklerini düşünüyorum. Milano kaybettiği deplasman maçlarında direnmekten vazgeçmeyen bir isim. Bu maçta da formda olmayan ve eksik rakipleri karşısında sonuna kadar savaşıp en azından handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.21
Best10 Oranı: 4.87Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 28.01.22

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:30’da Alba Berlin ile …