Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 01.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma) 01.04.21

Perşembe programında Almanya easyCredit BBL ve FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Frankfurt – Niners Chemnitz : MS 1 – 1.25 (İddaa) & MS 1 – 1.35 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar yok gibi görünse de konu deplasman olunca Chemnitz ligin en kötü performans gösteren takımlarından biri. Frankfurt’un da play-off iddiasını sürdürmek için şiddetle galibiyete ihtiyacı olduğunu düşündüğümüzde bu maçta ekstra agresif oynamaları şaşırtıcı olmaz. Mobley, Moore, Murphy, Robertson gibi etkili Amerikalılar’ın yanı sıra Kessens ve Gudmundsson gibi silahları da var. Kendi sahalarında hata yapmayacaklarını, deplasmanlarda kaybolan Chemnitz’i geçeceklerini düşünüyorum. Hatta oranı yükseltmek isteyenler düşük handikap seçeneklerine de yönelebilirler. 

Brose Bamberg – Sassari : Deplasman ÜST (85.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (86.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım da şuana kadar oynadıkları maçlarda bizlere yüksek tempolu, bol skorlu mücadeleler izlettiler ve iki takımın da savunma konusunda yumuşak olduklarını söyleyebiliriz. Bu maçta da birbirlerini hücum performansları ile zorlayacaklarını, karşılıklı olarak tempoya çanak tutacaklarını düşünüyorum. Ancak açılan toplam baremler bana biraz yüksek geldi. Bunun yerine Sassari’nin özellikle etkili uzun rotasyonuna ve hücum gücüne güvenip onların kendi limtilerini aşabileceklerine dair bir tercihte bulunmayı daha güvenli buluyorum, sonuçta yola devam etmek için kazanmaları şart ve hücumda agresif oynamaları gerekiyor bunun için de.

Zaragoza – Nymburk : ÜST (176.5) – 1.60 (İddaa) & ÜST (178.5) – 1.88 (Bets10)

İki takım da çok yüksek tempoda oynuyor ve genelde savunmaları 2. planda görüyorlar. Hücumda çok verimli silahlara sahipler ve çeşitlilik konusunda da iyi durumdalar. Bir tarafta son maçta 105 sayı üretmiş olan Ennis, Sulaimon, Wiley, Harris, Benzin gibi bir çok iç-dış silahı bulunan Zaragoza, diğer tarafta son maçında 91 sayı üretmiş olan ve elinde Harding, Prewitt, Dalton, Hruban gibi skor opsiyonları bulunan Nymburk oldunca bu maçta da temponun ve skorun düşük olmasını beklemiyorum. İki ekibin de 85 sayıları geçeceği ve çekişmeli geçmesini beklediğim maçta tercihim bol skordan yana olacak. 

Ludwigsburg – Mitteldeutscher : MS 1 (-12.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-11.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Ludwigsburg zaten şuanda ligin lideri ve bu sezon gerçekten dominant bir basketbol oynuyor. Tam anlamıyla istikrar ve disiplin abidesi olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle kendi sahalarında bu sezon kusursuz bir performans sergiliyorlar, 13 maçtır kazanıyorlar ve bu maçta da zayıf rakipleri karşısında Bartolo, Hulls, McLean, Darden gibi tecrübeli isimler artı Jalen Smith liderliğinde üstün bir performans sergileyeceklerini, evlerindeki namağlup ünvanlarını devam ettirirken çift haneli farkları da yakalayacaklarını tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: 4.20
Bets10 Oranı: 6.44Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 16.04.21

Perşembe programında İngiltere Ligi, Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlar arasından en …