Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 05.11.22

Günün İddaa Kuponu (Karma) 05.11.22

Cumartesi programında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu, herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Niners Chemnitz : MS 1 (-2.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.64 (intobet)

Ev sahibi ekip rakibine göre daha kaliteli bir kadroya sahip ve sezona kötü başlasalar da son haftalarda toparlanmaya başladılar, kendi kimliklerini sahaya yansıtıyorlar artık. Özellikle deplasmanda formda Bursapor’u yenmeleri özgüven ve moral anlamında çok önemliydi. Bu mçta da taraftar desteğini arkalarına alarak Matheus, Klepeisz, Robinson liderliğinde BBL’de sezonun ikinci galibiyetine ulaşacaklarını tahmin ediyorum. 

Fuenlabrada – Manresa : ÜST (166.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.67 (intobet)

Her ne kadar iki takım da puan tablosunun alt sıralarında yer alıyor olsalar da kadro kalitesi ve hedefler anlamında Manresa’nın rakibinden bir adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Puan tablosundaki sıkıntılı durumlarının toparlanacağını düşünüyorum. Fuenlabrada dişlerine göre bir rakip ve deplasmanda da olsalar aradıkları galibiyeti bularak kötü seriye son vereceklerini tahmin ediyorum. Ama taraf bahsi yerine iki takımın da hücum gücü ve Manresa’nın yüksek temposunu dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Obradoiro – Gran Canaria : ÜST (160.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (160.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında elbette bir seviye farkı var. Granca Endesa’da play-off ve EuroCup’da da ilk 4 hedefiyle kurulmuş kaliteli bir kadro. Ama son maçlarda güven vermediler. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olmalarının ve Obradoiro’nun evinde dirençli bir takım olmasının etkisiyle taraf bahsine yönelmeyeceğim. Onun yerine iki takımın da yüksek temposuna ve son maçlarda sergiledikleri verimli hücum performansına güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.60Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.12.22

Cumartesi programının ilk kısmında Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en …