Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.04.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.04.22

Cumartesi programının ilk bölümünde Fransa Betclic ELITE Pro A, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dijon – Pau Orthez : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.55 (Bets10)

Tıpkı puan tablosunda olduğu gibi ligin iki denk rakibinin kapışmasını izleyeceğiz. İlk 4 yarışında kaybeden takımın ciddi yara alacağı bu kritik maçta Dijon’un iki kaliteli ve tecrübeli guardı, Holston ile Carrington’ı verimli kullanarak sonuca gideceğini, pota altında da Kelly ile Ware’in enerjisine Orthez’in cevap vermekte zorlanacağını tahmin ediyorum. Dijon’dan bir reaksiyon galibiyeti geleceğini, üst üste gelen Cholet ve Provence mağlubiyetlerini burada taraftarlarına unutturacaklarını öngörüyorum ama tabi handikap riskine girmeyeceğim, direkt galibiyetlerine yöneleceğim. 

Ratiopharm Ulm – Mitteldeutscher : MS 2 (+13.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+12.5) – 1.67 (Bets10)

Elbette Ulm daha kaliteli ve geniş bir rotasyona sahip. Blossomgame, Thornwell, Christon gibi önemli silahlar var koç Lakovic’in elinde. Ama son maçlarda kazansalar bile net galibiyetler alamadılar. Mitteldeutscher ise son 2 maçında kaybetse de ligin zirvesinde yer alan takımlara karşı gayet iyi direnmiş, işi son topa kadar taşımış bir ekip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen moral ve özgüvenlerinin yüksek olacağını, evinde istikrarsız sonuçlar alan Ulm’u Upshaw, English, Huskic gibi etkili isimleri ile zorlayacaklarını tahmin ediyorum. Kaybetseler de çift haneli farklar yemeyeceklerini, yani handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Obradoiro – Manresa : MS 2 (-1.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var ki Manresa aynı zamanda son dönemin en formda takımı. Koç Martinez’in öğrencileri kazanmayı alışkanlık haline getirmiş, makine düzeninde bir sistemle rakiplerine üstünlük kuruyorlar. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, Moneke, Francisco, Maye gibi etkili silahlar liderliğinde galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Oranı biraz daha yükseltmek için handikap seçeneklerini tercih edeceğim.

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 4.48Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 15.05.22

Pazar programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie …