Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.01.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.01.21

Pazar programının ilk saatlerinde İspanya Liga Endesa, VTB Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

San Pablo Burgos – Unicaja Malaga : ÜST (171.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım da ligin kaliteli ve iyi basketbol oynayan ekipleri arasında yer alıyorlar. Ortak noktaları da yüksek tempoyu sevmeleri ve savunmadan çok hücum performansları ile ön plana çıkıyor olmaları. Burgos’un elinde Benite, Cook, Renfroe, McFadden gibi hem tecrübeli hem de skorer kısaların yanı sıra Horton, Rivero, Kravic gibi değerli uzunlar da var. Malaga sakatlıklardan çok çekmiş olsa da Fernandez, Bouteille, Brizuela, Waczynski, Ferrari, Alonso gibi önemli skor opsiyonlarına sahip olan bir takım. Dolayısıyla bu maçta bizlere karşılıklı olarak yüksek tempo ve bol skor vaadettiklerini, iki takımın da 85 sayıyı geçebileceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Lokomotiv Kuban – Khimki : ÜST (172.5) – 1.62 (İddaa) & ÜST (174.5) – 1.88 (Bets10)

Kuban EuroCup’ın favorilerinden biri Cummings, Kalnietis, Crawford gibi etkili kısaların yanı sıra Kuzminskas ve Hervey gibi skor potansiyelleri yüksek forvet ve uzunlara da sahipler. Khimki gibi tempoyu sürekli forse eden ve rakiplerinin top kullanma sayısının arttıran, savunmada da zayıf olan bir rakip karşısında 85 sayıları zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. Khimki de reaksiyon göstermek istiyor ve play-off yarışından uzaklaşmamak için artık her maç önemli onlar adına. Hücumda üretimde sorun yaşamayacaklarını, onların da atarak karşılık vereceklerini ve bizlere bol skorlu bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum.

Wurzburg – Crailsheim Merlins : Deplasman ÜST (84.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (86.5) – 1.90 (Bets10)

Wurzburg savunmada vasat bir takım olduğu gibi tempo yapan rakipleri de durduramıyor, aksine onlara aynı şekilde karşılık vermeye çalışıyor. Crailsheim de etkili hücum silahları ile açık alanda verimli oynayan, bol skor üreten bir takım. Başta Bell-Haynes olmak üzere Wurzburg savunmasını işlemekte sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de kazanırken 90 sayıları zorlamalarını beklediğim senaryoya göre Crailsheim’in toplam sayı limitine üst olarak yöneleceğim.

İddaa Oranı: 3.77
Bets10 Oranı: 6.07Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.01.21

Salı programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi, FIBA Şampiyonlar Ligi, İtalya Lega Basket Serie …