Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 06.11.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 06.11.21

Cumartesi günü akşam seansının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

MLP Academics Heidelberg – Bayreuth : MS 1 – 1.43 (İddaa) & MS 1 – 1.62 (Bets10)

İki takımın arasında kağıt üstünde pek fark yok, hatta aslında Bayreuth bir adım önde. Ama bu sezon sahada oynanan basketbola, form grafiğine baktığımızda Heidelberg bir adım öne çıkıyor. Ellerinde Wells ve Thornton gibi hem çok kaliteli hem de sonuca direkt etki edebilecek isimler var. Evlerinde kazandıkları 2 maçın ardından da rakiplere ne kadar zorlu bir deplasmanı oldukların hatırlatmışlardı. Bu maçta da ev sahibi avantajını iyi kullanacaklarını ve play-off hedefinden kopmamak için Cahpman, Geisst, ve Lowry liderliğinde ene olursa olsun kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

UCAM Murcia – Fuenlabrada : EvSahibi ÜST (90.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.75 (Bets10)

Murcia bu sezon ligin iddialı takımlarından biri. Uzun süredir özledikleri play-off biletini kapmayı ne kadar istediklerini daha ilk haftalardan gösterdiler. Ellerinde bunu başarabilecek iyi bir kadro da var. Özellikle hücum performansları ile dikkat çekiyorlar ve Davis, Taylor, McFadden üçlüsü ile can yakıyorlar. Karşılarında ise ligin zayıf takımlarından biri. Fuenlabrada’nın yumuşak ve devamlılığı bulunmayan savunmasının bu deplasmanda çok zorlanacağını, ev sahibinin kazanırken sezon ortalamasını geçerek 90 baremini aşacağını tahmin ediyorum.

Cholet – Le Mans : ÜST (164.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında gerek kağıt üstünde gerekse puan tablosunda gördüğünüz üzere net bir seviye farkı var. Ancak Le Mans bu sezon sadece 2 deplasman maçına çıktı, henüz evden uzaktaki performansları yeteri kadar ölçülemedi. Bu nedenle taraf bahsine girmeyeceğim. Diğer taraftan iki takımın da son haftalarda tempoyu yükseltip bizlere bol skorlu maçlar izlettiklerini biliyoruz. Bu maçta da bir tarafta Govens ve Jok diğer tarafta Bamforth ve Baptiste gibi skor opsiyonları var düşük skor çıkacağını düşünmüyorum. Karşılıklı olarak 80 baremini geçeceklerini öngördüğüm maçta tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 3.20
Bets10 Oranı: 4.82Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.11.21

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemelerinin 3. gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler …