Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 09.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 09.06.21

Çarşamba programının ilk kısmında Yunanistan Ligi ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

AEK – Promitheas : MS 1 – 1.34 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Eğer AEK tam kadro olabilseydi zaten serinin favorisiydi. Ama şuanda Macon, Maciulis, Moreira ile beraber sadece 3 yabancı ile oynamak zorunda kalıyorlar. Buna rağmen Gkikas, Katsivelis, Chrysikopoulos, Jankovic, Zisis, Gontikas gibi kaliteli yerli oyunculara sahip olmaları onları seride bırakın geri düşürmeyi öne bile çıkarmış durumda. Bu maçta da kendi sahalarında oynamalarının etkisiyle son maçta aktif dinlenme yapmış olan Macon’ı tekrar devreye sokacaklarını ve kazanarak seriyi 3-1 ile bitirip sezonu 3. sırada tamamlayacaklarını düşünüyorum. 

Boulazac – Pau Orthez : MS 2 – 1.31 (İddaa) & MS 2 – 1.42 (Bets10)

Boulazac’ın ligden düşmesi kesinleştiği için artık maçlara konsantre olmaları çok zor oluyor, bu da farklı mağlubiyetler almalarına neden oluyor, özellikle savunmada çok aksıyorlar. Orthez ise son 4 maçını üst üste kazandı, çok formdalar. Özellikle hücjjmda Williams ve Bibbins ikilisi ile fark yaratıyorlar. Her ne kadar onlar adına formalite maçı olsa da zayıf rakipleri karşısında kazanarak seriyi 5 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak ise iki takımın da son haftalardaki tempolarını ve hücum performanslarını göz önünde tutarak üst seçeneğini önereceğim. 

Orleans – Limoges : MS 1 – 1.36 (İddaa) & MS 1 – 1.55 (Bets10)

Play-off yarışını yakından ilgilendiren çok kritik bir maç izleyeceğiz, tam anlamıyla denk güçlerin kapışması olacak. İki ekip de son haftalarda çok formda ancak Limoges’un deplasmanlarda zorlandığını, Orleans’ın da evinde dominant bir performans sergilediğini biliyoruz. Play-off yarışından kopmamak için bu maçı mutlaka kazanmak zorundalar ve Moneke, Fischer, Ulmer liderliğinde bunu başarabilecek güçte olduklarını, ev sahibi avantajını da kullanarak kazanacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da Limoges lehine açılan handikapları yanınıza alabilirsiniz.  

Gravelines – AS Monaco : Deplasman ÜST (80.5) – 1.45 (İddaa) & Deplasman ÜST (80.5) – 1.68 (Bets10)

Her iki takımın arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Monaco son 3 maçını kaybetti ve artık bu maçta bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. En azından son haftalarda savunmada zorlanan Gravelines karşısında Gray, Knight, Lessort gibi silahlarla üretimde sorun yaşamayacaklarını, sonuçtan bağımsız olarak 80 baremini zorlanmadan aşabileceklerini tahmin ediyorum ki zaten son haftalarda kaybettikleri maçlarda da hücum performansları iyiydi zaten. Alternatif olarak da Monaco’nun handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 3.46
Bets10 Oranı: 3.78Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pau Orthez – Cholet İddaa Tahmini 12.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 21. hafta erteleme maçında Pau Orthez Cumartesi saat 20:00’da Cholet …