Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 10.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 10.10.21

Pazar programının ilk saatlerinde İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL ve VTB Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Andorra – Gran Canaria : MS 2 – 1.49 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (Bets10)

Andorra sezona beklentilerin çok altında bir giriş yaptı. 4 maçlarını da kaybettiler ve toparlanmaları gerekiyor, serbest düşüş içinde olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Granca ise sezona formda başlayan takımlardan biri. Koç Fisac’ın elinde Albicy, Slaughter, Ennis gibi 3 etkili, skorer kısa var. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Hannah ve McIntyre Andorra cephesinde takımlarını maçın içerisinde tutmaya çalışacaklardır ama daha formda olan ve daha geniş bir rotasyonu olan Granca’nın hata yapmayacağını, kazanarak serisini 3 maça çıkaracağını düşünüyorum. 

Mitteldeutscher – Crailsheim Merlins : ÜST (166.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.76 (Bets10)

Elbette Merlins rakibine göre daha tecrübeli ve kaliteli isimlere sahip. Ancak bu maçta deplasmanda olmalarının da etkisiyle zorlanabileceklerini düşünüyorum. Evinden tempoyu forse ederek arttırmak isteyeck Mitteldeutscher’in bunu başararak Rebic ile dışarıdan, Coffey ve Huskic ile içeriden rahat skor üreteceğini, Merlins’in de onlara savunmada fazla zorluk çıkaramayacağını ama hücumda Lewis, Shorts, Harris üçlüsünü efektif kullanarak atarak tempoya eşlik edeceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de ana tercihim yüksek skordan, üst seçeneğinden yana olacak. 

Avtodor – Lokomotiv Kuban : ÜST (171.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de tecrübe seviyesi anlamında net farklar var. Ancak Kuban’ın geçen hafta daha zayıf bir rakip olan Minsk karşısında, üstelik kendi sahasında zorlandığını görmüştük. Bu nedenle taraf bahsi yine riskli olabilir. Bunun yerine iki takımın da tempoyu seven tarzları ve hücumdaki etkinliklerinin karşısında savunmadaki yumuşak performanslarını düşünerek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. Bir tarafta Chery diğer tarafta McCollum varken temponun düşük olmayacağını, karşılıklı olarak 85 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.42 
Bets10 Oranı: 5.37Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

San Pablo Burgos – Valencia İddaa Tahmini 16.10.21

İspanya Liga Endesa 6. hafta mücadelesinde San Pablo Burgos Cumartesi saat 21:45’de Valencia ile karşılaşacak. …