Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 13.04.21

Salı günün akşam programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bayreuth – Ratiopharm Ulm : ÜST (165.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.68 (Bets10)

Ulm bu sezonun istikrarlı ve iyi basketbol oynayan takımlarından biri. Play-off’lara da olabilecek en iyi sırada girmek istiyorlar. Bu nedenle de son maçlarda tempolarını arttırdılar ve hücumda etkili oldukları maçları üst üste kazanarak hem özgüven hem de moral depolardılar kritik haftalara girilirken. Bu maçta da fazla iddiası bulunmayan, ligin orta altı takımlarından biri olan Bayreuth karşısında Obst ve Osetkowski liderliğinde 85-90 sayılara ulaşmakta zorlanmayacaklarını, ev sahibinin de onlara en az 80 sayıyla karşılık vereceğini düşünüyorum. Tempolu geçmesini beklediğim maçta tercihim üst seçeneği olacak. 

Limoges – Dijon : MS 2 – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.58 (Bets10)

Limoges son haftalarda ligin iyi sonuçlar alan ekiplerinden biriydi ama Boutsiele gibi önemli bir silahı kaybetmiş olmaları, ardından da yerini çok farklı özellikleri bulunan, savunma ve ribaundlarda takımı eksik bırakcak Lampe ile anlaşmış olmaları onların işini bu maçta da epey zorlaştıracak. Johnson, Robinson, Holston, Simon gibi potaya gitmeyi seven kısaları bulunan Dijon’un Boutsiele’nin yokluğunda penetre etmekten hiç çekinmeyeceklerini, Limoges savunmasına ciddi sorunlar çıkaracaklarını düşünüyorum. Dijon’un deplasmandaki 2 maçlık mağlubiyet serisine son vermesini bekliyorum. 

Roanne – Pau Orthez : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takım arasında fazla fark olmayabilir ama Roanne bu sezon elindeki mütevazi kadroyu çok verimli kullanmayı başarmış bir takım. Ho You Fat, March, Francisco gibi bir çok takımın kadrosunda sıradan olarak görebileceğimiz isimler burada taşın altına ellerini koyarak farklı bir seviyeye çıkardılar takımı. 5 maçlık güzel bir seri yakaladılar ve deplasmanda tam 8 maçtır galibiyetle tanışamayan Orthez karşısında da işleri sıkı tutacaklarını, rakibin direncini ikinci yarıda kırarak 40 dakika sonunda kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 2.73
Bets10 Oranı: 3.77Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

FC Bayern Munich – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile …