Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 17.01.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 17.01.21

Pazar programının ilk kısmında oynanacak olan İtalya Lega Basket Serie A ve Almanya easyCredit BBL maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Olimpia Milano – Reggio Emilia : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.70 (Bets10)

Milano son haftaların Euroleague’deki en formda takımlarından biri. Özellikle hücumdaki yüksek verimlilikleri ile dikkat çekiyorlar. Özellikle evlerinde oynadıkları maçlarda rakip tanımaksızın yüksek tempoda oynuyorlar ve Delaney, Punter, Rodriguez gibi yıldız kısaların sayesinde rahatlıklar yüksek skorlara ulaşıyorlar. Ayrıca LeDay ile Datome de çok formda. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan Reggio Emilia karşısında tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini ve rahatlıkla 85 baremini geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum.

FC Bayern Munich – Hamburg : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.82 (Bets10)

Koç Trinchieri yönetimindeki Bayern, harika bir sezon geçiriyor şuana kadar. Baldwin ve Reynolds gibi daha önce bir çok Euroleague takımının burun kıvırdığı isimler İtalyan koçun elinde birer yıldıza dönüşmüş durumda. Bu maçta da Lucic ile beraber takımlarını hücumda sürükleyen isimler olacaklardır. Hamburg’un deplasmanda savunma yapma konusunda pek iyi bir karnesi olmadığını biliyoruz. Bu maçta da güçlü rakipleri karşısında zorlanacaklarını, Bayern’in kazanırken 85 baremine ulaşmakta zorlanmayacağını tahmin ediyorum.

Oldenburg – Mitteldeutscher : EvSahibi ÜST (94.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (95.5) – 1.75 (Bets10)

Oldenburg ligin elit takımlarından biri ve özellikle hücumda çok fazla kaliteli silaha sahipler. Hem kısalar hem de uzunlar konusunda zaten savunmada sorun yaşayan bir takım olam Mitteldeutscher’e net üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. İçeriden özellikle Mahalbasic ile rahat skor üreteceklerini bu sayede gömülmek zorunda kalacak savunmayı da Hornsby ve Paulding gibi şutörlerle cezalandırarak kazanırken 95 baremini de aşabileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 5.41Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 09.03.21

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem …