Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 23.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 23.05.21

Pazar programının ilk saatlerinde İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi ve ING Basketbol Süper Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bilbao – Joventut Badalona : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.65 (Bets10)

Bilbao adına tam anlamıyla bir final maçı olacak. Kazanmaları durumuunda yeni sezonda da Endesa’nın bir parçası olarak tatile çıkacaklar. Bu nedenle de son maçlarda olduğu gibi ekstra kontsantre bir şekilde, agresif bir oyun sergilemelerini bekliyorum. Badalona adına ise sadece bir formalite maçı olacak, bu nedenle konsantre olmakta zorlanacaklarını tahmin ediyorum. Bilbao eline böyle bir fırsat geçirmişken, üstelik kendi sahasında oynayacakken kanının son damlasına kadar savaşıp kazanır, ligde kalır düşüncesindeyim. 

Brose Bamberg – Ludwigsburg : MS 1 (+7.5) – 1.30 (İddaa) & MS 1 (+7.5) – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında sıralamaya baktığımızda ciddi farklar var gibi görünüyor ama aslında Bamberg kaliteli kadroya sahip olan dişli bir takım. Özellikle ikinci ve son maçta da bunu net olarak göstermişler, Ogbe ile Sengfelder’in yanına Kravish’in de eklenmesiyle çok tehlikeli bir takıma dönüşmüşlerdi. Şimdi kend sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve deplasmandaki son maçta sergiledikleri dirençli oyunun bu maça da olumlu yansıyacağını, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

Unics Kazan – Lokomotiv Kuban : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Bu sezon daha önce EuroCup yarı final serisinde de karşılaşan iki dişli takımın kapışmasında o seriyi geçen Kazan, bu play-off serisinde de 2 deplasmanda mağlubiyetiyle etkili bir performans ortaya koyuyor. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajını kullanarak rakibin havaya girmesine Canaan, Smith, White gibi isimlerle izin vermeyeceklerini, kazanarak seriyi 3-0 ile sürpürüp adlarını finale yazdıran ilk takım olacaklarını tahmin ediyorum.

Beşiktaş Icrypex – Anadolu Efes : Deplasman ÜST (91.5) – 1.60 (İddaa) & Deplasman ÜST (91.5) – 1.80 (Bets10)

İki takım arasında hem tecrübe hem de rotasyon genişliği ve kalitesi anlamında net farklar var. Efes’in ilk 2 maçta olduğu gibi Beşiktaş’ın düşük savunmasına karşı rahat hücum edeceğini, tempoyu istediği gibi dikte ederek ve gerektiğinde Larkin ile Micic gibi yıldızları da devreye sokarak yine Beşiktaş’a üstünlük kuracaklarını tahmin ediyorum. İlk 2 maçta gelen farklı mağlubiyetler sonrası konsantrasyonunu kaybettiğini düşündüğüm Beşiktaş karşısında yine zorlanamadan 90 baremini aşacakklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Efes’in handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: 3.92
Bets10 Oranı: 6.24Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 12.06.21

Cumartesi programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim …