Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 28.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 28.04.21

Çarşamba programının ilk bölümünde İspanya Liga Endesa ve Yunanistan Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Zaragoza – Andorra : MS 1 (-3.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.65 (Bets10)

Zaragoza play-off yarışında halen iddiası olan bir ekip ve bu nedenle de son 3 maçta yakaladıkları form grafiğini sürdürmek isteyeceklerdir. Ellerinde Ennis, Wiley, Brussino gibi önemli silahlar var ve karşılarında özellikle pota altı rotasyonu bu kadar eksik, covid vakalarından dolayı daha tam olarak toparlanamamış bir Andorra varken kendi sahalarında hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Ev sahibinin düşük handikapı da geçerek kazanmasını ve play-off yarışındaki iddiasını sürdürmesini bekliyorum.

AEK – Panathinaikos : MS 2 (-6.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Panathinaikos’un elinde Papagiannis, Papapetrou, Hezonja, Nedovic gibi önemli silahlar var ve halihazırdaki Yunan ligine göre epey fazlalar. Geniş rotasyonları ile Olympiakos’un yokluğunda onları bırakın durdurmayı yavaşlatabilecek takım bile yok, yani şampiyon belli ikinci kim durumunu izleyeceğiz play-off’larda. Bu maçta da Atina derbisinde rakiplerine net bir mesaj vereceklerini, farklı kazanarak play-off’lara moralli girmek isteyeceklerini düşünüyorum. Hatta çift haneli farklarla kazanmaları beni şaşırtmaz çünkü AEK’da bu sezon işler hem sahada hem de dışında kötü gidiyor. 

Harilaos Trikoupis – PAOK : Deplasman ÜST (81.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (82.5) – 1.72 (Bets10)

Son haftalarda oynanan basketbol ve kadro kalitesi anlamında iki takımın arasında net farklar var ki Trikoupis’in artık lige kesin olarak veda ettiğini de düşünüğümüzde bu maçta oyuncuların sadece istatisiklerini geliştirmek ve kendilerini göstermek için sahada olacaklarını, savunmaların tamamen ikinci planda olacağını söylemek yanlış olmaz. Tabi bu da PAOK’un ekmeğine yağ sürecektir. Zaten yüksek tempoda oynayıp son maçlarda 80 baremini geçen Selanik ekibinin bu maçta da üretimde zorlanmayıp baremi geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 5.25Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 25.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda …