Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 10.02.21

Günün İddaa Kuponu (Karma) 10.02.21

Çarşamba programında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ludwigsburg – Braunschweig : EvSahibi ÜST (93.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (94.5) – 1.80 (Bets10)

Ev sahibi ekip ligin en kaliteli ve en istikrarlı takımlarından biri ki zaten bu sayede sadece 1 malubiyet ve 15 galibiyetle lig tablosunun zirvesinde oturuyorlar. Ancak Alba onları sıkı takibe devam ediyor dolayısıyla bu tarz zayıf rakiplere karşı hata yapma lüksleri yok. Smith ve Hulls gibi iki formda skor opsiyonunun yanı sıra her maçta farklı x-faktörler çıkarabiliyorlar. Bu maçta da rakibin zayıf savunması karşısında takım olarak üretimde sorun yaşamayacaklarını, kendi ortalamaları olan 90 sayıyı geçerek net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

Bayreuth – Gottingen : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.40 (Bets10)

Ligin iki denk takımının karşılaşmasında kazanan ekip play-of yarışına bir adım daha yaklaşacak, kaybeden ise düşme potasına bir adım daha yaklaşacak, tehlikeli sularda yüzmeye başlayacak. Her ne kadar denk olsalar da bana göre kadro yapısı açısından Bayreuth bir adım önde, son maçta kendisine gelerek 19 sayı üreten Bartley’nin bu maçta da farkını ortaya koyup takımını galibiyete taşıyacağını düşünüyorum. 

Oldenburg – Hamburg : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.72 (Bets10)

Ev sahibi elbette kadro kalitesi anlamında rakibinden bir kaç adım önde ve bana göre maçın net favorisi. Ancak galibiyet oranı düşük olduğu için oranı yükseltmek adına bir diğer güvendiğim seçeneğe yöneleceğim. Oldenburg’un elinde hem kısa hem de uzun rotasyonunda ciddi silahlar var. Ayrıca çeşitlilik konusuda da üst seviyedeler. Dolayısıyla bu maçta da son haftalarda savunmada sorunlar yaşayan ve Bayreuth gibi sıradan bir takımdan bile normal sürede 86 sayı yemiş olan Hamburg karşısında bol skor üreteceklerini, 90 sayıları görmelerinin sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

Gipuzkoa – Estudiantes : MS 1 (+7.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (+9.5) – 1.45 (Bets10)

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bu karşılaşmada denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Estudiantes her ne kadar kağıt üstünde daha iyi bir kadro gibi görünse de Gipuzkoa’nın son maçlarda ortaya koyduğu basketbol ve direnç seviyesi çok daha iyi durumda ki içeride Tenerife ve deplasmanda Badalona’yı yendiklerini unutmayalım son 3 haftada. Bu maçta da düşme hattından kurtulabilmek adına kolay pes etmeyeceklerini, 5 maçtır kaybeden formsuz rakipleri karşısında kazanmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.24
Bets10 Oranı: 6.28Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – FC Barcelona İddaa Tahmini 28.02.21

İspanya Liga Endesa 24. hafta mücadelesinde Joventut Badalona Pazar saat 20:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. …