Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 12.11.21

Günün İddaa Kuponu (Karma) 12.11.21

Cuma programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde yer alan maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Provence – Paris : ÜST (158.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım da son haftalarda üretim konusunda iyi işlere imza attılar. Evet ev sahibi Provence hem atma hem de yeme konusunda kısır bir takım ama karşılarındaki Paris’in yüksek tempoyu sürekli forse ediyor olması onları da hataya sürükleyecektir. Ayrıca onlar da Paris’in zayıf savunmasına karşı kolay sayı üretip 75-80 baremine zorlanmadan çıkabilirler. Paris’in de formda Allman liderliğinde deplasmanda da olsa skor üretiminde sorun yaşamayacağını, 80-85 baremine çıkacağını düşünüyorum. Bu senaryoya göre de tercihim tahmin edeceğiniz üzere üst seçeneği  olacak. 

Oldenburg – Brose Bamberg : MS 2 (+4.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.69 (Bets10)

Kağıt üstünde iki takımın denk olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama bu sezon şimdiye kadar sergiledikleri form grafiğine bakacak olursak Bamberg’in net olarak bir değil bir kaç adım önde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca koç Roijakkers’in öğrencileri son haftalarda deplasmanda da iyi sonuçlar alıyorlar. Tam 7 maçtır galibiyete hasret olan Oldenburg’un evinde bir reaksiyon gösterebileceğini düşünerek riski azaltmak adına Bamberg lehine açılan handikapı yanıma alacağım ama Bamberg’in kazanmasının kesinlikle sürpriz olmayacağını da belirtelim. 

Metropolitan Levallois – Limoges : MS 1 (-6.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında sadece kalite farkı yok aynı zamanda sahada oynanan basketbol anlamında da net farklar var. Koç Collet, Strasbourg’da yapamadıklarını adeta burada yapıyor ve Levallois’yı şampiyonluk potasına sokmayı başardı şuana kadar takıma oynattığı pozitif basketbolla. Ellerinde Hunter, Cummings, McRae ve Boungou-Colo gibi bu seviyeler için yüksek tecrübeye sahip isimler var. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla birlikte sürprize izin vermeyeceklerini, deplasmanlarda zorlanan Limoges’u handikapı geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.25
Bets10 Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 10. hafta programı Çarşamba günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Ben de sizler …