Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 03.01.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 03.01.21

Pazar programının ikinci bölümünde VTB Ligi, Yunanistan Ligi ve İtalya Lega Baske Serie A sahnesinde oynanacak maçlara dair sizler için en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-2). Herkese bol şanslar.

Unics Kazan – Avtodor : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.72 (Bets10)

Euroleague takımları ve Kuban ile beraber ilk 4 yarışının içerisinde olan iki formda takımının kapışmasını izleyeceğiz. Kazan’da Smith gibi önemli bir eksik olsa da uzun süredir ondan yoksun oldukları için alıştıklarını söyleyebiliriz. Canaan’ın etkili performansı ve Theodore, Wolters, Holland’ın destekleriyle hücumda pek sorun yaşamıyorlar. Avtodor gibi tempoyu sürekli forse eden bir takım karşısında da hem bu etkili kısaları hem de White, Morgan, Brown gibi atletik, mobil uzunları verimli kullanarak kazanırken 90 sayıları zorlayabileceklerini düşünüyorum.

Peristeri – PAOK : EvSahibi ÜST (78.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (79.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım da son maçlarda tempolarını bir kademe daha yukarı çektiler ve etkili hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. PAOK’un savunmasının bir tık daha yumuşak olduğunu biliyoruz ve ev sahibinin Gray, Petteway, McLean gibi skorerlerle dışarıdan Bourousis ile de içeriden etkili olacağını, kazanmalarını beklediğim maçta rakibin zayıf savunması karşısında yüksek tempoda skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını, 80 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum.

Reggio Emilia – Sassari : Deplasman ÜST (82.5) – 1.40 (İddaa) & Deplasman ÜST (84.5) – 1.75 (Bets10)

Ev sahibi her ne kadar ligin iyi savunma yapan takımlarından biri olsa da son maçlarda bu alanda zorlandıklarını görmüştük. Diğer taraftan Sassari gibi çok boyutlu hücum eden bir takımı durdurabileceklerini düşünmüyorum. Koç Pozzecco’nun öğrencileri içeriden Bendzius ve Bilan ile, dışarıdan Spissu ile ve iki dinamik forvetleri Tillman ve Burnell’in çok yönlü oyunlarıyla rakip savunmaları nasıl açacaklarını, nasıl zorlayacaklarını çok iyi biliyorlar. Kazanmalarını beklediğim bu maçta yüksek tempoda oynayacaklarını ve 85 sayılara ulaşmakta zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
Bets10 Oranı: 5.27Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Kalev – Zenit İddaa Tahmini 18.01.21

VTB Ligi mücadelesinde Kalev Pazartesi saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 14.5 …