Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.01.23

Çarşamba programının son kısmında Almanya easyCredit BBL, FIBA Şampiyonlar Ligi, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

MLP Heidelberg – Hamburg Towers : ÜST (172.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında sadece 2 galibiyetlik bir fark görüyoruz puan tablosuna baktığımızda. Yani aslında aralarında bir denklik var desek abartmış olmayız. Bununla beraber iki takımın da son haftalarda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu ve keyifli maçlar izlettiklerini gördük. Bu maçta da bir tarafta Coleman, Griffin, Davis, diğer tarafta McCullum, Meisner, Woodard gibi silahlar varken 85 baremini karşılıklı olarak geçmelerini bekliyorum. 

Benfica – Darüşşafaka : MS 2 (+3.5) – 1.58 (İddaa) & MS 2 (+3.5) – 1.92 (intobet)

Her ne kadar Daçka son haftalarda deplasmanlarda kötü sonuçlar almış olsa da kalite ve tecrübe anlamında rakibinden bir adım önde bana göre ki Benfica’nın da evinde sorunlar yaşadıkların biliyoruz. Hal böyleyken temsilcimizin galibiyete yakın olduğunu söyleyebiliriz. Doğuş, McCullough, Starks, Olaseni, Ercan gibi isimlerin kalite farkını sahaya koymalarıyla Benfica karşısında kazanarak saha avantajını kapabiliriz. Kaybetsek de direneceğimizi, son ana kadar skorda kalacağımızı tahmin ediyorum. 

Unicaja Malaga – Bilbao : MS 1 (-6.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.66 (intobet)

Her ne kadar iki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok gibi görünse de Malaga rakibinden çok daha geniş ve kaliteli bir rotasyona sahip. Ligin de iddialı ilk 4 adayları arasında yer alıyorlar. Evlerinde böyle denk ve dişli bir rakip karşısında konsantrasyon ve motivasyon seviyelerinin yüksek olacağını, Carter, Djedovic, Brizuela, Will Thomas, Kravish, Osetkowski, Perry gibi silahlarla da sonuca gideceklerini, handikapı aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.62
intobet Oranı: 5.35Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 29.01.23

İspanya Liga Endesa 18. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile …