Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 06.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 06.06.21

Pazar programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, İspanya Liga Endesa ve NBA sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Limoges – Gravelines : MS 1 & ALT (153.5) – 1.96 (İddaa) ; MS 1 & ALT (154.5) – 2.30 (Bets10)

İki takım da garanti sayılar olmadıkça tempoyu düşük tutan ve kontrollü oyunu benimseyen bir yapıya sahipler. Ayrıca son haftalarda savunma performanslarının da arttığını, vidaları sıktıklarını gördük bir çok maçta. Limoges’un play-off yarışı ve Gravelines’ın düşme hattından kurtuluşu için önemli bir maç, bu nedenle de maçın stresi daha da fazla olacak. Zaman zaman kemik seslerinin yükseleceğini düşündüğüm maçta Limoges’un kendi sahasında hata yapmayacağını, kazanarak yola devam edeceklerini ve bizlere yine savunma odaklı, düşük skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum. 

Real Madrid – Valencia : MS 1 – 1.33 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

Her ne kadar Real’de Llull, Laprovittola, Abalde, Thompkins, Randolph gibi önemli eksikler olsa da koç Laso sezon boyunca yaşanan sakatlık problemlerinde geniş rotasyonu artı genç oyuncularını çok iyi kullandı. Bu maçta da Causeur, Carroll, Rudy gibi tecrübeli isimlerin liderliğinde pota altında da Tavares, Poirier, Tyus gibi silahları verimli kullanarak sonuca gideceklerini, seride saha avantajını kaybetmeyeceklerini düşünüyorum. Elbette Valencia da kolay lokma değil, bu kadar eksik yakalamışken rakibi direnecektir. Bu nedenle handikap riskine girmektense direkt Real galibiyetini tercih edeceğim. 

Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.76 (Bets10)

Embiid’in durumu maç saati belli olacak ve elbette onun sahada olup olmaması 76ers adına çok belirleyici bir faktör. Ancak onsuz da ne kadar iyi bir takım olduklarını daha önce Wizards karşısında gösterdiler. Harris, Simmons, Curry gibi tecrübeli isimler sorumluluk alarak onun boşluğunu doldurabiliyorlar. Hawks da Young, Bogdanovic, Collins, Capela gibi değerli silahları bulunan dişli bir rakip. Ama Embiid olmasa da 76ers karşısında tecrübe anlamında geride kalacaklarını, kritik yerleri daha iyi oynamasını beklediğim 76ers’ın seriye kazanarak başlamasını ve saha avantajını vermeyeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 3.78
Bets10 Oranı: 5.99Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 23.06.21

NBA play-off konferans final serisi ikinci maçında Phoenix Suns Çarşamba sabaha karşı 04:00’da evinde Los …