Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 11.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 11.05.21

Salı programında Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi ve Yunanistan Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Oldenburg – Gottingen : MS 1 & ÜST (182.5) – 1.70 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (182.5) – 2.12 (Bets10)

Oldenburg adına kazanılması gereken bir maç  ki aksi durumda play-off serilerine ev sahibi avantajı ile başlayamayacaklar. Bu nedenle de kendi sahalarında oynamanın avantajıyla Paulding ve Mahalbasic gibi tecrübeli skorerlerini devreye sokarak iddiası kalmamış rakipleri karşısında galibiyete uzanacaklarını, Gottingen’in de Nelson ve Dawkins gibi formda skorerleri ile son maçlardaki tempolarını sergileyip atarak onlara karşılık vererek direnebileceklerini düşünüyorum. Bu sayede de aynı zamanda yüksek skorlu bir maç izleyeceğimizi öngörüyorum. 

Zenit – Parma Perm : MS 1 & ALT (154.5) – 1.80 (İddaa) ; MS 1 & ALT (154.5) – 2.25 (Bets10)

Zenit sadece VTB’nin değil aynı zamanda Euroleague’in de en sert ve iyi savunma yapan takımlarından biri konumunda. Bu maçta da karşılarında kendi sikletlerinde olmayan bir takım var. Yine savunma odaklı bir basketbolla ve kontrollü oyunla Parma’yı yenebileceklerini tahmin ediyorum. Juskevicius oynayabilse de Parma’nın güçlü rakibi karşısında 75 sayıları görebileceğini düşünmüyorum. Son karşılaşmalarında olduğu gibi düşük skorlu ve sert bir maç izleyeceğimizi, kazananın ise Zenit olacağını tahmin ediyorum.

AEK – PAOK : MS 1 – 1.25 (İddaa) & MS 1 – 1.32 (Bets10)

AEK her ne kadar sezon boyunca beklentilerin altında kalsa ve finansal problemlerin de etkisiyle düşüşler yaşamış olsa da bu seviyelerde tecrübeli oyuncuları ile fark yaratabilecek bir ekip. Maccon gibi önemli bir skorerleri var Maciulis, Lojeski, Jankovic gibi tecrübeli isimlerin de maça ağırlıklarını koyacaklarını, deplasmanlarda sezon boyunca istikrarlı bir görüntü çizmeyen PAOK’u yenerek ev sahibi avantajlarını kaybetmeyeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.83
Bets10 Oranı: 6.30



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 12.06.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak …