Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 21.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 21.01.23

Cumartesi programının son kısmında Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Telekom Bonn – Oldenburg : MS 1 (-7.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında belki kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok ama Bonn elindeki oyunculardan o kadar yüksek verim alıyor ki Euroleague takımları dahil ligdeki her takımı yenebilecek güçteler. Nitekim evlerindeki 7 maçlarını da kayıpsız geçtiklerini bir kez hatırlatalım. Oldenburg ise son dönemde deplasmanlarda zorlanan bir takım. Bu maçta da formda skorer Shorts liderliğinde Bonn’un yine dominant bir oyun sergileyerek net bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

Manresa – Unicaja Malaga : ÜST (168.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğu bir gerçek. Manresa her ne kadar elinde iyi bir kadro olsa da bunu sahaya yanıstamayan bir takım. Aslında hücum anlamında beklentileri karşılıyorlar ama savumada çok yumuşaklar. Malaga’nın da son haftalarda ne kadar üretken ve verimli olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla deplasmanda da olsalar 90 sayıları görmeleri beni şaşırtmaz. Bizleri yüksek skorlu, keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

Tenerife – Real Betis : MS 1 (-13.5) – 1.49 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı mevcut. Tenerife her alanda rakibinden üstün bir takım. Özellikle ellerindeki kadronun tecrübe seviyesi çok yukarıda. İlk 4 yarışında hata yapmak istemeyen Tenerife’nin diğer rakiplerinin rahat yendiği Betis karşısında sürprize izin vermeyeceğini, çift haneli farklarla net bir galibiyete imza atacapını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.28
intobet Oranı: 4.60Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Granada – Fuenlabrada İddaa Tahmini 05.02.23

İspanya Liga Endesa 19. hafta mücadelesinde Granada Pazar günü saat 22:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. Hem …