Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 30.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 30.04.21

Cuma programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve Turkish Airlines Euroleague sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dijon – Cholet : EvSahibi ÜST (79.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (81.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil, sezon boyunca oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var ve her konuda Dijon üstün olan taraf ki bir de av sahibi avantajına sahipler bu maçta. Holston ve Simon gibi tecrübeli oyuncular liderliğinde bu maçta da kazanacaklarını ve skor üretimi konusunda fazla zorlanmadan 80 baremini aşabileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da ev sahibinin handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

Brose Bamberg – Ludwigsburg : MS 2 – 1.45 (İddaa) & MS 2 – 1.60 (Bets10)

Bamberg elindeki kaliteli kadronun hakkını bu sezon oynadığı hiç bir platformda veremedi. BBL’de de play-off ilk turunda Ludwigsburg ile karşılaşacaklarını düşününce sezon onlar için epey erken bitecek. Prova niteliğinde oynanacak bu maçta Ludwigsburg’un formda silahları Jaleen Smith, Rodriguez, Warren liderliğinde Bamberg’e şans tanımayacağını, hatta play-off’lar öncesi bir mesaj vereceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak Ludwigsburg için açılan baremden üst seçeneği de değerlendirilebilir. 

FC Bayern Munich – Olimpia Milano : MS 1 (+5.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (+5.5) – 1.48 (Bets10)

Bayern adına bir kez daha tamam mı devam mı maçı oynanacak. Son maçı kazanmanın getirdiği moral ve yükselen özgüven ile birlikte bu maçta da galibiyet elde etmeleri bence yüksek ihtimal. Ama bu bir play-off maçı ve her sonuca gebe. Bu nedenle en emin olduğum ihtimale yöneleceğim; sezon boyunca olduğu gibi Bayern’in kendi sahasında kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle de kaybetseler dahi handikap için kalmalarını bekliyorum. Serinin 5. maçına uzayacağını düşündüğüm için oranı yüksetmek isteyenlere alternatif olarak da direkt Bayern galibiyetini önerebilirim. 

Asvel Villeurbanne – Chalon Saone : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Asvel sonuçta bir Euroleague takımı ve ellerinde Heurtel, Cole, Yabusele, Fall gibi çok önemli silahlar var. Bu maçta da son haftalarda olduğu gibi hücumda sorun yaşamayacaklarını, kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla üretimi 90 ve üstüne çıkarabileceklerini tahmin ediyorum. Bununla beraber alternatif olarak Asvel’in handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 4.42
Bets10 Oranı: 7.54Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. gün programında oynanacak 2 maça dair en güvendiğim tahminleri sizler için …