Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma) 26.01.22

Günün İddaa Kuponu (Karma) 26.01.22

Çarşamba programının 2. kısmında FIBA Europe Cup, 7DAYS EuroCup, FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

London Lions – Bahçeşehir Koleji : Deplasman ÜST (87.5) – 1.53 (İddaa) & Deplasman ÜST (88.5) – 1.90 (Bets10)

İki takım arasında nasıl bir siklet farkı olduğunu İstanbul’da oynanan ilk maçta da görmüştük, temsilcimiz 107-82 gibi net ve yüksek bir skorla kazanmıştı. Özellikle savunmada sorun yaşayan ve ortalama 95 sayıyı potalarında gören bir takıma karşı Smith, Jones, Hall, Dekker dörtlüsü ile skor bulmakta zorlanmayacaktır. Bahçeşehir’in işi ciddiye alacağını ve deplasmanda da kazanarak grup liderliği konusundaki iddiasını son haftalara kadar sürdüreceğini düşünüyorum. Bunu yaparken de 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Gran Canaria – Promitheas : MS 1 (-5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.74 (Bets10)

İki takım arasında sıralamada görünen farkın hem kadro kalitesini hem de sahada oynanan basketbolu net olarak desteklediğini düşünüyorum. Ellerinde Ennis ve Slaughter gibi değerli skor opsiyonu ve pota altında Pustoviy varken rakiplerin onları savunmada durdurmaları çok zor. Üstelik Promitheas özellikle deplasman karnesi anlamında formsuz bir dönemden geçiyor. Tüm bu donelerin ışığında Granca’nın kazanacağını, bunu yaparken de handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Ludwigsburg – Dijon : MS 1 (-3.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.92 (Bets10)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Ama Ludwigsburg’un son dönemde daha formda olduğu bir gerçek. Ayrıca ellerindeki kadroda daha iyi verim alıyorlar Dijon’a göre. Bu maçta da koç Patrick’in en güvendiği isimler Darden, Radebaugh, Woodard, Happ, Simon ve Hulls olacak kuşkusuz. Dijon’un son maçlarda iyi sinyaller verdiğini ve tecrübeli oyun kurucu Holston liderliğinde deplasmanda da olsa Ludwigsburg’a direnebileceğini düşünüyorum ama aynı zamanda Alman ekibinin bu düşük handikapı geçmesine de engel olabileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: 3.40
Bets10 Oranı: 6.35Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 20.05.22

Cuma programında Almanya easyCredit BBL, VTB Ligi, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara …