Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 01.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 01.05.22

Pazar programında yer alan Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – MLP Academics Heidelberg : MS 1 (-13.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-13.5) – 1.67 (Bets10)

İki takım arasında zaten kadro kalitesi ve seviye anlamında net farklar var. Ayrıca bunun dışında Alba’nın halen liderlik yolunda iddiası devam ediyor ve bu nedenle de motivasyonları yüksek ve onların aksine rakip Heidelberg’in ise hiç bir motivasyonu yok kalan maçlarında çünkü ne düşme ne de play-off ile alakaları kalmadı. Hal böyle olunca Mercedes-Benz Arena’da dominant bir basketbol oynayan Alba’nın amaçsız ve zayıf rakibi karşısında hata yapmayacağını, çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını söylemek yanlış olmaz. 

Real Madrid – Joventut Badalona : MS 1 (-6.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.74 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite, seviye ve en önemlisi tecrübe farkı. Sezonun bu dönemlerinde tecrübenin ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi Real, formda Maccabi’yi 3-0 ile süpürerek. Şimdi ligde 2. sıradaki yerlerini korumak adına kritik bir maça çıkıyorlar, bu maçı kazanırlarsa kalan maçlarda onları zorlayabilecek tek ekip Valencia kalacak. Dolayısıyla bu motivasyonla ve son dönemde yakaladıkları form grafiği ile taraftarları önünde hata yapmayacaklarını, deplasmanlarda iyi sinyaller vermeyen Badalona’yı handikapı geçerek yeneceklerini düşünüyorum. 

LDLC Asvel Villeurbanne – Le Mans : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.95 (Bets10)

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse form grafiği açısından net farklar var. Asvel ünvanını korumak isteyen, bu sezonun da en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Özellikle son maçlarda Okobo, Jones, Knight üçlüsünün birlikte ritm bulmalarıyla beraber hücumda tam anlamıyla istim üstündeler. Le Mans gibi tempoyu seven ama savunmada yumuşak kalan bir takım karşısında da liderlik yarışındaki iddialarını sürdürmek adına hata yapmayacaklarını, hücumda yine üretken oynayıp yüksek skorlara ulaşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.47
Bets10 Oranı: 5.67Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Bilbao İddaa Tahmini 26.11.22

İspanya Liga Endesa 9. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi günü saat 22:45’de Bilbao ile karşılaşacajk. Hem …