Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 09.01.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 09.01.21

Cumartesi programının geç bölümünde yer alan Fransa Kupası ve Almanya easyCredit BBL maçlarına dair sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-3). Herkese bol şanslar.

Cholet – Strasbourg : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.63 (Bets10)

İki takımın da ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde istedikleri yolda ilerlediklerini söyleyebiliriz. Diğer taraftan denk güçlerin kapışması olacağını söylemek de yanlış olmayacaktır. Ancak Horton’ın da eklenmesiyle güçleneceğini düşündüğüm, evinde iyi performans sergileyen Cholet’in zaman zaman zorlanacak olsa da bu maçı kazanabileceğini tahmin ediyorum. Özellikle Blakes, Kromah ve Stockton gibi kısaların fark yaracağını, kalitelerini sahaya yansıtacaklarını tahmin eediyorum.

Roanne – Le Mans : ÜST (161.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.85 (Bets10)

İki takım da ligin orta üstü takımlarından biri, yani kupa mücadelesinde denk güçlerin kapışmasını izleyecez demek yanlış olmaz. Roanne’ın March, Toure ve Reddic ile hem içeriden hem de dışarıdan etkili olacağını, Le Mans’ın da onlara Bigote, Soko ve Bamforth isimlerle atarak aynı şekilde karşılık vereceğini düşünüyorum. Pro A’nın iki yüksek tempoda oynayan ekibinin karşılaşmasında 80 sayıların zorlanmadan geçileceğini düşündüğüm için tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Telekom Bonn – Wurzburg : MS 1 – 1.35 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Kadro kalitesi ve sıralamadaki yer anlamında ligin denk takımlarının karşılaşması diyebiliriz ama son haftalarda oynadıkları basketbola baktığımızda Bonn bana göre bir adım önde. Hem dha yüksek enerji ve dirençle oynuyorlar hem de son 2 iç saha maçlarını kazanarak özgüven ve moral deviyelerini de yükselttiler. Şimdi sezonun hedef maçlarından birine çıkacaklar, bu maçı kazanarak bir rakibi daha alta alarak play-off yarışına biraz daha yaklaşmak istiyorlar. Micovic, Babb, Gailius gibi isimlerin tecrübe farkıyla bu maçı takımlarına getirebileceklerini tahmin ediyorum.

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Ludwigsburg bu sezon ev sahibi avantajını en iyi kullanan ekiplerden biri, 6 maçlarını da kayıpsız geçtiler. Barry Brown, Jalen Smith, Jordan Hulls üçlüsü çok formda. Elbette Harris’i Zaragoza’ya kaptırmaları onlar güç kaybettirdi ama onsuz da ligin iyi takımlarından biri oldukları bir gerçek, bu maçla başlayarak da bunu göstereceklerdir zaten. Karşılarında kağıt üstünde iyi olan ve bunu sahaya yansıtamamış bir Ulm var. Koç Lakovic’in öğrencileri zaman zaman direnebilir, bunu maç sonuna nasıl taşırlar tahmin etmek güç. Bu nedenle handikap seçenekleri yerine Ludwigsburg’un direkt galibiyetine yöneleceğim.

İddaa Oranı: 3.82
Bets10 Oranı: 6.21Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 24.01.21

Pazar programının erken saatlerinde yer alan ve İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa, …