Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 30.03.21

Günün İddaa Kuponu (Karma) 30.03.21

Salı programında FIBA Şampiyonlar Ligi, Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Tofaş – Pınar Karşıyaka : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.40 (Bets10)

Gönül isterdi ki bu maç öncesinde iki temsilcimizin de iddiası devam ediyor olsun ve çok daha çekişmeli bir maç izleyelim. Ama Tofaş’ın havlu atmış olması ve Karşıyaka’nın ise bu maçı kazanarak ilk 2 yarşında geri adım atmamak istemesiyle beraber Kaf-Kaf’ın deplasmanda da olsa ağır favori olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu maçı kaybetseler de Final 8 şansları devam edecek ama ipleri rakiplerine teslim olacaklar, bu nedenle kazanarak son haftaya girmek istiyorlar haklı olarak. Formda Henry ve Morgan ikilisiyle Bursa’dan galibiyet çıkarmalarını bekliyorum. 

Gottingen – Chemnitz : MS 1 – 1.30  (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında bana göre sıralamdaki yakınlıktan daha fazla ön plana çıkan bir kadro farkı var. Gottingen’in elinde çok daha verimli ve kaliteli bir kadro olduğunu düşünüyorum. Son maçlarda form tutan Booker ve Lomazs’ın yanı sıra Nelson, Dawkins, Kamp ve Odiase gibi bu seviyelerdeki takımlar için önemli silahlara sahipler. Evet play-off potasından uzaklaştılar ama halen şansları var ve umutlarını arttırmak için kalite farkını kendi sahalarında ortaya koyarak bu maçtan galibiyet çıkarabileceklerini tahmin ediyorum.  

Zaragoza – Sassari : EvSahibi ÜST (88.5) – 1 .50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (89.5) – 1 .70 (Bets10)

Zaragoza iki takımın gruptaki ilk karşılaşmasını deplasman takımı olmasına rağmen yine hücumdaki verimli basketbolu sayesinde 83-95’lik skorla kazanmayı bilmişti. Koç Hernandez’in elinde Sulaimon ve Ennis gibi iki skorer kısanın yanı sura Benzing, Brussino, Barreiro gibi etkili forvetler ve pota altında da Harris, Wiley, Hlinason gibi önemli silahlar var. Bu maçta da Sassari’nin vasat savunması karşısında her pozisyondan fazla zorlanmadan skor üreteceklerini ve kazanırken 90 sayıları da göreceklerini tahmin ediyorum. 

Dijon – Gravelines : MS 1 (-5.5) – 1.35 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.52 (Bets10)

İki takım arasında hem sıralamadaki durumları açısından hem kadro kalitesi açısından hem de sahada oynanan basketbol açısından net farklar var bana göre. Dijon Holston ve Julien gibi tecrübeli, ne yaptığını bilen guard sayesinde düzenden çıkmayan, disiplinli ve istikrarlı bir takım. Roller net ve herkesden en yüksek verimi alıyorlar. Bu maçta da Simon ve Robinson gibi bitiricileri iyi besleyeceklerini, kendi sahalarında oynamanın avantajıyla da tempoyu kontrol edip kendi sikletlerinde olmayan rakiplerine mesaj verek düşük handikapı da geçerek haftayı galibiyetle kapatacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.42
Bets10 Oranı: 5.25Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Niners Chemnitz – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 14.04.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Niners Chemnitz Çarşamba saat 20:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. …