Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Lega Basket) 10.05.21

Günün İddaa Kuponu (Lega Basket) 10.05.21

Pazartesi programının sonunda İtalya Lega Basket Serie A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Cantu – Sassari : Deplasman ÜST (89.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (91.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında zaten net bir seviye farkı vardı sezon boyunca. Bu maçta ise bu farkın daha fazla ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmaz. Çünkü Cantu’nun ligden düşmesi kesinleşti, sadece formalite maçına çıkacak. Sassari ise 4. sırayı garantiledi ama kazanması durumunda 3. sıra şansı olacak. Bu nedenle onlar adına tamamen formalite maçı demek yanlış olur. Son maçlarda iyice artan hücum performanslarını sürdüreceklerini, Bilan ve Burnell ile içerden, Bendzius ve Kruslin ile dışarıdan rahat skor üreterek kazanırken 90 baremini sorun yaşamadan aşacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Sassari’nin handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. 

Olimpia Milano – Cremona : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasındaki seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Milano açık ara bu sezonun en güçlü şampiyonluk adayı. 29 yıl sonra Euroleague sahnesinde gelen Final Foru başarısıyla beraber de takımın özgüveni iyice yükseldi. Normal sezonun kapanış maçında kafalar rahat, formalite maçına çıkacaklar ve son haftalarda özellikle deplasmanda savunması iyice düşen rakip karşısında koç Messina rotasyona gitse bile 90 sayıları görmekte zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak toplam baremden de üst seçenekleri değerlendirilebilir. 

Reggio Emilia – Venezia : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.38 (Bets10)

Emilia’nın hiç bir iddiası yok ve bu maça bitse de gitsek mottosu ile, formalite için çıkacaklar. Karşılarında ise bu maçı kazanması durumunda dördüncülük yani, play-off’a ev sahibi avantajı ile başlama şansı bulunan Venezia olacak. Zaten iki takım arasında net bir kalite ve tecrübe farkı olduğunu bilyoruz, bir de Emilia’nın amaçsız, Venezia’nın da önemli bir hedefinin olmasıyla beraber misafir takım net olarak maçın favorisi. Tonut ve Watt liderliğinde deplasmanda da olsalar sorun yaşamayacaklarını kazanarak Sassari maçının sonucunu bekleyeceklerini öngörüyorum. 

Virtus Bologna – Trento : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.88 (Bets10)

Koç Djordjevic’in öğrencileri EuroCup’da hayal kırıklığına uğradıktan sonra ligde çabuk toparlandı ve son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak ritm buldular. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan rakipleri karşısında Hunter ve Gamble ile pota altında üstünlük kurup dışarıdan da Belinelli ile fark yaratarak rahat skor üretmelerini, 85 baremini zorlanmadan aşmalarını bekliyorum. Trento’nun savunma ile onları durdurmaları zor, tempoya ayak uyduracaklardır, bu da Bologna’nın yüksek skorlara ulaşmasını destekleyecektir. Alternatif olark da Bologna’nın düşük handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: 4.24
Bets10 Oranı: 7.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 13.06.21

Pazar programında yer alan Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa ve NBA sahnelerinde oynanacak maçlara …