Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 04.03.23 (2)

Günün İddaa Kuponu (NBA) 04.03.23 (2)

NBA‘de Cumartesi günü oynanacak maçlara dair sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers : ÜST (238.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (238.5) – 1.69 (intobet)

İki takım son olarak 31 Ocak’da Portland’da karşılaşmışlar, yüksek tempoda ve savunmaların geri planda kaldığı, bol skorlu geçen maçta ev sahibi 129-125 ile kazanmayı bilmişti. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Bir tarafta Young ve Murray diğer tarafta Lillard ve Grant gibi önemli skorerler varken karşılıklı olarak 120 baremini geçmeleri dahi beni şaşırtmayacak açıkçası. 

Boston Celtics – Brooklyn Nets : EvSahibi ÜST (117.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (119.5) – 1.90 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Boston sadece konferansın değil tüm ligin güçlü favorilerinden birisi. Tatum, Brown, White, Brogdon, Smart gibi çok etkili kısaları var ve onların liderliğinde özellikle burada TD Garden’da yüksek tempoda çok skorer bir oyun ortaya koyuyorlar. Son deplasmanlarda minimum 124 sayı yemiş olan, savunması zayıf Nets karşısında da kazanırken 120 sayıları görmelerini bekliyorum. 

Miami Heat – New York Knicks : MS 2 – 1.44 (İddaa) & MS 2 – 1.66 (intobet)

İki takım da play-off potasında kendilerine iyi bir yer kapmak istiyorlar ve bu yolda da kritik bir maça çıkacaklar. Ancak son dönemdekim form grafiklerine baktığımızda Knicks’in buraya 7 galibiyetlik bir seriyle geldiğini hatırlatmamız gerekiyor ki bir de Heat adına Butler’ın oynamama durumu var. Açıkçası oynayabilse de bu formsuz dönemlerinde Knicks gibi alev almış bir takıma karşı gelebileceklerini düşünmüyorum. Yine de handikap riskine girmeden direkt Knicks galibiyetini seçeceğim. 

İddaa Oranı: 3.09
intobet Oranı: 5.33Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …