Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 18.03.23

Günün İddaa Kuponu (NBA) 18.03.23

NBA‘de Cumartesi sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers : MS 2 (-8.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-8.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğunun söylemek için puan tablosuna bakmak yeterli. Ama Sixers özellikle son maçlarda ekstra formda ve sakatların da iyileşmesiyle beraber Embiid liderliğinde dişli rakipleri birbir geçerek 6 maçlık bir seri yakalamış durumdalar. Son karşılaşmalarında ev sahibi olarak sahaya çıktıkları ve tam 18 sayı farkla ezip geçtikleri Hornets’ı deplasmanda da zormanadan geçeceklerini, çift haneli farkların gelmesinin sürpriz olmayacağını tahmin ediyorum. 

Atlanta Hawks – Golden State Warriors : ÜST (245.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (245.5) – 1.72 (intobet)

Bir tarafta Young, Murray, Hunter, diğer tarafta Poole, Curry (oynarsa), Thompson gibi silahlar varken ve iki takımın da son maçlarda savunmadaki yumuşak performansları ön plana çıkmışken bu maçta birbirlerini rahatlıkla cezalandıracaklarını, tempoyu da birlitek tetikleyeceklerini söyleyebiliriz. Bu ortamda da iki takımın bile 120 baremini aşmasını beklemek sürpriz olmayacaktır. Atlanta play-in’in dışına çıkmamak için kazanmaya devam etmek isteyecektir, kendi oyunu sergileyecektir, bu da yüksek tempo ve bol skor demek zaten. 

Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves : ÜST (221.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (221.5) – 1.67 (intobet)

İki takım daha önce son olarak 19 Aralık’da karşılaşmışlar, ev sahibi Minnesota rakibini 150-126’lık skorla geçerek hücumda tam anlamıyla bir şov yapmıştı! O maçta Edwards’ın yanında Russell vardı, bu maçta olamayacak Lakers’a takaslandığı için ama Kyle Anderson, Reid, Conley, Gobert (oynarsa) gibi silahlarla üretimde yine sorun yaşamayacaklarını, Bulls’un da yüksek tempoda onlara LaVine ve DeRozan ile atarak karşılık vereceğini, Vucevic’i de boyalı alanda iyi kullanarak maçı üste taşıyacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.15
intobet Oranı: 4.77Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Washington Wizards – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Washington Wizards Cumartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi San Antonio Spurs …