Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) (2) 05.03.23

Günün İddaa Kuponu (NBA) (2) 05.03.23

Pazar gecesi NBA‘de oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons : EvSahibi ÜST (114.5) – 1.42 (İddaa) & EvSahibi ÜST (116.5) – 1.86 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Cleveland konferansın iddialı takımlarından birisi. İlk 4 yarışında artık kritik bir döneme giriyorlar ve bu nedenle de özellikle evlerindeki her maçta kazanmak için sahadaya tam motivasyonla çıkacaklar. Detroit ise sezonun kalanını sadece formalite için oynayan, konferansın en zayıf halkası konumunda. Son maçlarda olduğu gibi yine savunmada zorlanacaklarını, Cleveland’ın Mithcell ve Garland liderliğindeki hücum silahlarına direnemeyeceklerini düşünüyorum. 

Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers : MS 2 (-2.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.64 (intobet)

Kağıt üstünde iki takım arasında öyle ciddi farklar yok. Sixers, Embiid, Harden, Maxey, Harris gibi silahlarla NBA’deki tüm takımlara aslında kafa tutabilecek bir kadoya sahip. Ama Bucks tam anlamıyla alev almış durumda, toplamda 16 maçtır ve burada kendi sahalarında 11 maçtır onları devirebilen çıkmadı. Bu maçta da Giannis ve arkadaşlarının farklı bir sonuca izin vereceğini düşünmüyorum. Büyük olasılıkla konferans yarı finali ya da finalinde karşılaşacakları Sixers’a bir mesaj vermek isteyeceklerini de öngörüyorum ve bu amaçla da düşük handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves : MS 1 (-2.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.67 (intobet)

Kings elindeki yüksek potansiyelli oyunculardan en iyi verimliliği aldı şuana kadar ve bu sayede de ilk 4 yarışında kendisine önemli bir yer edindi play-off yarışında. Son 5 maçlarını kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler aynı zamanda. Evet Wolves da buraya son 2 maçını Los Angeles deplasmanında kazanarak moralli geliyor ama konu sahada oynanan basketbolun seviyesi ve istikrara gelince Kings onlardan bir adım önde. Fox ve Sabonis liderliğindeki ev sahibi takımın hata yapmayacağını ve düşük farkla da olsa bir kez daha kazanarak seriyi 6 maça çıkaracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 2.99
intobet Oranı: 5.09Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Salı günü saat 02:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem …