Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Pro A) 10.12.21

Günün İddaa Kuponu (Pro A) 10.12.21

Cuma programında Fransa Betclic ELITE Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Provence Basket – Metropolitan Levallois : MS 2 (-5.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.69 (Bets10)

Levallois puan tablosundan da anlayacağınız üzere Provence’den çok daha önde olan bir takım, farklı sikletlerde yer alıyorlar. Ayrıca Provence son 2 maçını üst üste kaybetmiş, formsuz bir takımken Levallois ise yola tam gaz devam eden, son 4 deplasman maçını üst üste kazanmış, istim üstünde bir ekip. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, Cummings, Michineau, Hornsby, Hunter, Halilovic gibi etkili silahları ile kazanırken düşük handikapı aşmakta da sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. 

Orleans – Limoges : Deplasman ÜST (78.5) – 1.46 (İddaa) & Deplasman ÜST (79.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında bana göre puan tablosunda görünenden daha fazla fark var. Limoges hem daha kaliteli bir kadroya sahip hem de son dönemde özellikle hücum performansı anlamında rakibinden çok daha önde olan bir takım. Bu maçta da deplasmanda olmalarının onlar adına fazla sorun teşkil etmeyeceğini, Orleans’in tempoya dayalı basketboluna Massinburg liderliğinde aynı şekilde cevap vereceklerini ve Ndoye ile Lang gibi bitiricileri de yine verimli kullanarak 80 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Paris Basket – Le Portel : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.53 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Alt sıraları yakından ilgilendiren bu karşılaşmada tam olarak denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Ancak Paris’in özellikle iç saha maçlarında ne kadar iyi hücum eden ve tempoyu ne kadar fazla forse eden bir takım olduğunu biliyoruz. Bu maçta da savunmada sorunlar yaşayan Le Portel karşısında Allman, O’Quinn, Kamagate üçlüsü liderliğinde üretimde istedikleri seviyeye çıkacaklarını, 85 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.35
Bets10 Oranı: 5.38Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma) 26.01.22

Çarşamba programının 2. kısmında FIBA Europe Cup, 7DAYS EuroCup, FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara …