Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün Karma Kuponu 14.12.18

Günün Karma Kuponu 14.12.18

Cuma programında her zamanki gibi Euroleague maçlarının dışında Avrupa’nın yerel liglerindeki maçlar da yer alıyor. Bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini seçerek sizler için Günün Karma Kuponu‘nu oluşturdum. Herkese bol şanslar.

Rosa Radom – Miasto Szkla Krosno : MS 1 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-7.5) / 1.85 (Bets10)

Rosa Radom’un play-off yarışından kopmamak adına şiddlet galibiyete ihtiyacı var. Bu anlamda karşılarında ideal bir rakip var, deplasmanlarda kötü performans sergileyen ve 4 maçta 0 çeken Krosno’yu zorlanamadan çift haneli farklarla yenerek çıkışa geçecekl)erini düşünüyorum.

Gravelines – Bourg : ÜST (167.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (165.5) / 1.71 (Bets10)


Bir tarafta Sosa liderliğinde tempoyu sürekli yükselten ve açık alanda verimli olan, son maçta 102 sayı bulmuş Gravelines, diğer tarafta ise Gravelines’ın aksine 2 atlet uzunu N’doye ve Peacock ile pota altını domine eden, son maçta 95 sayı bulmuş olan Bourg var. İki takımın da birbirlerine ters gelebilecek noktalarda önemli artıları var. Yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta bu zaafları karşılıklı olarak değerlendireceklerini ve bizlere bol skorlu bir maç izlettireceklerini düşünüyorum. 

Antibes – Boulazac : MS 1 (-1.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-1.5) / 1.91 (Bets10)


Denk güçlerin kapışmasında son haftalarda çıkışa geçen ve Green ile Blue liderliğinde üst üste galibiyetler alaran Antibes’in ev sahibi avantajını da düşünerek 1 adım önde olacağını tahmin ediyorum. Deplasmanlarda çok zorlanan Boulazac’ın burada da işi kolay olmayacak, son topa kadar çekişme izleyebiliriz ama gülen tarafın Antibes olacağını düşünüyorum.

Paris Levallois – Le Portel : MS 1 (-7.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-6.5) / 1.74 (Bets10)

Paris Levallois bu sezon play-off hatta ilk 4 sıra için iddialı takımlardan biri. Bu nedenle kalan maçlarda iç sahada artık hata yapmak istemiyorlar. Le Portel ise ligin en kötü deplasman performansına sahip takımı, 5 maçlarını da kaybettiler ve çift haneli farklarla kaybettikleri çok maç var, dirençleri çabuk kırılıyor. Bu maçta da formda Paris’in hata yapmayacağını ve zayıf rakibini çift haneli farklarla geçeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 10.51

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Slam Stal Ostrow – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 12.03.20

Polonya Ligi 23.hafta mücadelesinde Slam Stal Ostrow Perşembe saat 22:30’da Spojnia Stargard ile karşılaşacak. İddaa …