Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün Karma Kuponu 23.03.19

Günün Karma Kuponu 23.03.19

Cumartesi programında benim seçtiğim ve önemli gördüğüm 3 maç hakkındaki incelememi hazırladım. İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A‘da oynanacak bu maçlarla beraber oluşturduğum Günün Karma Kuponu‘nu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Herkese bol şanslar.

Manresa – Burgos : MS 2 (+5.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (+6.5) / 1.73 (Bets10)

Aslında iki takım da son haftalarda iyi işler çıkardılar ve formdalar ama gerek kadro kalitesi gerekse deplasmanlarda aldığı iyi sonuçlarla bir adım önde olan taraf Burgos bana göre. Sutton, Cancar, Huskic ve Fitipaldo hepsi iyi durumdalar. Deplasmanda olmalarına rağmen play-off yarışından daha fazla uzaklaşmamak adına bu maçta son ana kadar çarpışacaklarını ve Manresa karşısında kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum, kazanmaları sürpriz olmaz ki kaybetseler de handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Tenerife – Gipuzkoa : ALT (157.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (158.5) / 1.74 (Bets10)

Tenerife play-off yarışında çok önemli bir viraja giriyor ve özellikle iç saha maçlarında artık hata yapma lüksleri kalmadı. Konsantre olduklarını ne kadar iyi savunma yaptıklarını biliyoruz ve bu maçta da zayıf rakipleri karşısında savunmadaki disiplinlerini yukarda tutacaklarını ve rakibi 70 sayının altında tutarak kazanabileceklerini düşünüyırum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

Virtus Bologna – Pesaro : MS 1 (-10.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-11.5) / 1.74 (Bets10)

Bir tarafta koç Djordjevic’i takımın başına getirerek kendine gelmiş, toparlanmış, istim üstünde bir Bologna var, diğer tarafta ise deplasmanlarda 37 sayı fark yemeye alışmış, kevgire dönmüş bir Pesaro var. Play-off yarışında yükselişe geçmek isteyen ve bu maça tam konsantre çıkacak olan Bologna’nın taraftarını da arkasına alarak minimum 20 sayı farkla rahat bir galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: 4.91
Bets10 Oranı: 5.24Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 27.09.20 (Erkenci)

Pazar programında biribirinden keyifli maçlar biziler bekliyor olacak. Ben de sizler için günün ilk bölümünde …