Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün Karma Kuponu 27.04.19

Günün Karma Kuponu 27.04.19

Cumartesi programında yerel liglerde hem alt sıraları hem de üst sıraları ilgilendiren birbirinden keyifli maçlar var. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim 4 tahmini sizler için belirledim. İşte karşınızda Günün Karma Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Breogan : MS 1 (-16.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-15.5) / 1.72 (Bets10)

Real Madrid için artık sezonun en kritik dönemi başladı. Hem Liga Endesa’da hem de Euroleague’de son şampiyon ünvanını korumak isteyen koç Laso’nun öğrencileri Final Four öncesi ritm kaybetmek istemeyeceklerdir. Zaten karşılarında da ligin vasat ekiplerinden biri olan Breogan olacak. Ev sahibinin son maçta Obradoiro’ya uyguladığı 24 farklı tarifenin bir benzerini Breogan’a da uygulayacağını düşünüyorum.

Cholet – Le Portel : ALT (159.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (160.5) / 1.67 (Bets10)

Ligin alt sıralarını ve düşme hattını yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu maçta iki takımın da tempoyu düşürerek rakibine kolay şansı vermeyeyeceğini düşünüyorum. Zaman zaman sertlik seviyesinin de yükselmesini beklediğim maçta takımların karşılıklı olarak 80 sayının üstüne çıkmasını beklemiyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

Crailsheim – Ludwigsburg : ÜST (174.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (172.5) / 1.67 (Bets10)

Crailsheim artık evindeki maçlarda hata yapmadan ilerlemek ve son haftalara düşme potasından en az 2 maç uzakta kafası rahat girmek istiyor. Bu nedenle de en iyi bildiklerini, tempo oyununu forse etmeye çalışıyorlar. Karşılarında da Knight liderliğinde bunu ligde en iyi yapan takımlardan biri Ludwigsburg olacak. İki takımın da tempoyu forse etmek konusunda birbirlerine destek olacaklarını ve karşılıklı olarak savunma zaaflarına cezalar keserek 85 sayıları aşabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Gipuzkoa – Obradoiro : MS 1 (-1.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-1.5) / 1.88 (Bets10)

Gipuzkoa son haftalarda toparlanmaya başladı ve özellikle iç sahada Burjanadze ile Zeisloft liderliğinde rakiplerine kök söktürüyorlar adeta. Bu maçta da artık iddiası kalmamış ve son haftalarda deplasmanlarda zorlanan Obradoiro karşısında bir galibiyet alabileceklerini düşünüyorum. Düşme potasından kurtulmak için var gücüyle savaşan Gipuzkoa’nın agresifliği karşısında rahat durumdaki Obradoiro’nun fazla direnemeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 9.02

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pau Orthez – AS Monaco İddaa Tahmini 07.12.19

Fransa JeepElite Pro A 12.hafta mücadelesinde Pau Orthez Cumartesi saat 22:00’da AS Monaco ile karşılaşacka. …