Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 07.11.22

Günün NBA Kuponu 07.11.22

NBA’de heyecan bu gece iddaa bülteninde yer alan dört maçla sürecek. Amerika’da saatlerin ileri alınmasıyla beraber karşılaşmaları artık bir saat geç başlıyor. Bu karşılaşmalar içinden güvendiğim üç tercihi belirledim ve günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Herkese iyi pazarlar…

 

Memphis Grizzlies – Washington Wizards MS 1 (h:-9.5) – 1.57 (İddaa) & MS 1 (h:-9.5) – 1.75 (İntobet)

Memphis Grizzlies son iki maçını kazandı ve Jaren Jackson Jr gibi bir blok canavarından yoksun olmalarına karşın geride kalan 9 maçtan 6 galibiyet çıkardılar. Evlerinde henüz mağlubiyet yüzü görmediler. Rakipleri Washington Wizards ise sezon genelinde şu ana kadar deplasmanda evine oranla daha iyi performans sergiledi Ama bu gece yıldızları Bradley Beal’den yoksunlar. Onun yokluğunda Grizzlies’a direnemeyeceklerini düşünüyor.

Toronto Raptors – Chicago Bulls MS 2 – 1.71 (İddaa) & MS 2 – 2.03 (İntobet)

Toronto Raptors ligin en mücadeleci ekiplerinden biri. Sezon başlangıcı itibariyle oldukça zorlu bir fikstürleri vardı. Nick Nurse rotasyonunu halen diğer 29 takıma oranla daha az kullanıyor. Bu da sakatlıklara davetiye çıkarıyor. Maç kapatmakta sıkıntıları var. Bu gece ana top yönlendiricileri Pascal Siakam’dan yoksu olacaklar. Chicago Bulls galibiyetini denemeye değer buluyorum.

Los Angeles Clippers – Utah Jazz MS 2 (h:+5.5) – 1.45 (İddaa) 6 MS 2 (h:+4) – 1.88 (İntobet)

Los Angeles Clippers ligin en kaliteli ve derin kadrolarından birine sahip olmasına karşın sezona oldukça yavaş başladı. Henüz ritim yakalayamadılar ve son üç maçlarını kazanırken bana güven vermediler. Utah Jazz ise sezon başından bu yana en iştahlı oynayan ekiplerin başında geliyor. Bu gece kaybetseler ki kazanabilirler; handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.89

İntobet Oranı: 6.68Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile FedEx Forum’da …