Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 13.03.23

Günün NBA Kuponu 13.03.23

NBA’de normal sezon maçları pazarı pazartesiye bağlayacak gece oynanacak 6 maçla birlikte devam edecek. Dünün NBA kuponunda bir kez daha başarı sağladık, değerlendirenleri tebrik ederim. Bu gece için herkese bol şanslar…

Charlotte – Cleveland : MS 2 (-7.5) – 1.57 (İddaa) & MS 2 (-7.5– 1.75 (intobet)

İki takım arasında çok büyük bir kalite farkı var. Charlotte Hornets Plumlee’nin takası sonrası Mark Williams’ı kullanıyordu ama Williams’ın da olmamasıyla birlikte üçüncü pivota kadar düştüler ve son maçta bunun acısını çektiler. Bugün de Mark Williams forma giyemeyebilir. Her ne kadar Jarrett Allen da benzer ihtimale sahip olsa da gerek kısalarla gerek de Mobley’le birlikte Cleveland’ın pota altında son derece aktif olmasını bekliyorum. Tercihim bu avantajdan ötürü deplasman ekibinden yana olacak.

San Antonio – Oklahoma : MS 2 – 1.44 (İddaa) & MS 2 – 1.65 (intobet)

San Antonio Spurs sağı solu belli olmayan takımlardan birisi. Son maçta Denver’ı mağlup ederek bunu bir kez daha kanıtladılar. Son üç maçında sırasıyla 232, 252 ve 248 sayı çıktı. Tarafların kalite durumuna ve galibiyet ihtiyacına bakacak olursak Oklahoma’nın net bir şekilde önde ve maça çok daha ihtiyacı olan taraf olduğunu görüyoruz. Bu geceki mücadelede de kalitelerini sahaya yansıtarak kazanmalarını bekliyorum. Ama aynı zamanda San Antonio’nun yüksek skorlar izleten bir takım olmasından dolayı MS 2 & ÜST seçeneği tercih edilebilir.

LA Lakers – New York : MS 1 – 1.46 (İddaa) & MS 1 – 1.67 (intobet)

İki ekip de kendisi adına kritik bir maça çıkacak diyeceğim fakat son dönemdeki her maçın kritik derecede olduğunu söylemek mümkün. New York Knicks 5. sıraya çıkmaya çalışıyorken Lakers play-off yapmanın peşinde. Bu geceki maçta da evinde ritim bulan ve dinlenmiş olan Lakers’ın daha iyi bir oyun oynayacağını düşünüyorum. Elbette New York Knicks zorlu bir takım ama tercihim ev sahibinin galibiyetinden yana olacak.

İddaa Oranı: 3.30
intobet Oranı: 4.82Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …