Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 13.07.22

Günün NBA Kuponu 13.07.22

NBA heyecanı Yaz Ligi maçlarıyla hız kesmeden sürüyor. Bugünün iddaa bülteninde yer alan 7 maç arasından güvendiğim 3 tercihi sizler için yeniden yorumlayarak günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Herkese bol şanslar…

Toronto Raptors – Chicago Bulls MS 1 – 1.43 (İddaa) & MS 1 – 1.54 (Bets10)

Toronto Raptors gard rotasyonunda Armoni Brooks ve Dalano Banton ikilisiyle ilk maçında 76ers karşısında fark yaratmayı başardı. Çaylak Christian Koloko ile bu gece çemberi korumakta sıkıntı yaşayan ve ligin maç başına en çok top kaybı yapan takımı Chicago Bulls’a karşı oynayacaklar. Maçın açık ara favorisi konumundalar ve oyun yapıları sayesinde çok fazla basit hata yapan rakipleri karşısında kazanmalarını bekliyorum.

Miami Heat – Atlanta Hawks MS 1 – 1.34 (İddaa) & MS 1 – 1.43 (Bets10)

Miami Heat Yaz Ligi’nde vasat bir kadroyla mücadele ediyor. Las Vegas’daki ilk maçlarında Nikola Jovic’den hiç verim alamamalarına karşın Celtics karşısında rahat kazandılar. Atlanta Hawks ise ilk iki maçını üç çeyrekte kaybetti. Buradaki en dağınık takım görüntüsündeler. Bu gece Miami karşısında back to back oynayacaklar. Ev sahibi statüsündeki Miami Heat’in rakibi karşısında temiz bir galibiyet almasını bekliyorum.

Golden State Warriors – Boston Celtics MS 1 – 1.37 (İddaa) & MS 1 – 1.47 (Bets10)

Golden State Warriors James Wiseman’ın parkelere dönüşüyle beraber son maçında San Antonio Spurs karşısında kazanmayı bildi. Hataya çok açık bir oyun yapıları var fakat kadro kalitesi anlamında Moody, Kuminga ve Wiseman üçlüsüyle rakipleri Boston Celtics’in bir adım önünde olduklarını düşünüyorum. Üstelik rakipleri bu gece back to back oynayacak. Ev sahibi ekibin galibiyeti bana göre denenmeye değer.

İddaa Oranı: 2.63

Bets10 Oranı: 3.24Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Phoenix Suns İddaa Tahmini 18.07.22

NBA Yaz Ligi’nde Indiana Pacers ile Phoenix Suns pazarı pazartesiye bağlayan gece 00:30’da Thomas&Mack Center’da …