Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 14.10.21

Günün NBA Kuponu 14.10.21

NBA heyecanı hazırlık maçlarıyla sürüyor. Bugünün iddaa bülteninde yer alan yedi karşılaşma arasından belirlediğim üç maçtan oluşan NBA kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar ve kazançlar…

Phoenix Suns – Portland Trail Blazers Üst (215.5) – 1.52 (İddaa) & Üst (219) – 1.91 (Bets10)

Phoenix Suns son iki sezonda ligin en çok gelişen takımlarından biri. Chris Paul’un geçen sezon takıma katılmasıyla uzun bir aradan sonra play-off yaptılar ve NBA finallerine kadar yükseldiler. Ligin en geniş kadrolarından birine sahipler ve hazırlık maçlarında benchlerinden çok iyi verim aldılar. Portland Trail Blazers ise Damian Lillard ve C.J. McCollum gibi ligin en iyi gard ikililerinden birine sahip. Benchleri rakip kadar derin değil. İki takımın da hücum gücü oldukça yüksek. Mücadeleden yüksek skor çıkmasını bekliyorum.

Orlando Magic – Boston Celtics Deplasman/Alt (105.5) – 1.53 (İddaa) & Deplasman Alt (103.5) – 1.95 (Bets10)

Orlando Magic hazırlık döneminde hücum yönünden sınıfta kalsa da savunma disipliniyle öne çıkan ekiplerden biri oldu. Oynadıkları üç hazırlık maçında rakiplerinin 107 sayı bandını aşmasını önlediler. Mo Bamba iyi bir hazırlık dönemi geçirerek takımın çember koruyucusu görevini üstlendi. Boston Celtics ise bu gece Florida deplasmanında aslarının tamamından yoksun olacak. Aralarında oynanan ilk maçta sadece 98 sayı üretebilmişlerdi. Magic karşısında belirlenen sayı barajının altında kalmalarını bekliyorum.   

New York Knicks – Detroit Pistons Ev Sahibi/Üst (111.5) – 1.51 (İddaa) & Ev Sahibi Üst (113.5) – 1.95 (Bets10)

New York Knicks yaz döneminde yaptığı eklemelerle hücum gücünü iyileştirdi. Geride kalan iki hazırlık maçında takım olarak yayın gerisinden iyi bir şut performansı sergilediler. Hücum ve savunma verimliliğinde ilk 10 sırada yer alıyorlar. Detroit Pistons ise geçen sezondan bu yana deplasmanda maç kazanmakta zorlanan bir takım. Dış saha maçlarında savunmada çok aksıyorlar. Hazırlık döneminde deplasmanda oynadıkları Grizzlies maçında potalarında 127 sayı gördüler. Formda Knicks’in savunmada sorunlar yaşayan Pistons karşısında skor sıkıntısı yaşamayacağını düşünüyorum. Ev sahibi takımın belirlenen sayı limitini aşmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.52

Bets10 Oranı: 7.26Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 21.10.21

NBA heyecanı dün oynanan maçlarla nihayet başladı. Bugünün iddaa bülteninde yer alan 11 karşılaşma içinden …