Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 15.03.23

Günün NBA Kuponu 15.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri salıyı çarşambaya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla birlikte devam edecek. Dün oynanan maçlar için yaptığım tüm tahminlerde başarı sağladık ve günün kuponuyla kazandık. Bugün de senaryonun aynı olması temennisiyle herkese bol şanslar dilerim.

Toronto – Denver : ÜST (225.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (225.5) – 1.77 (intobet)

İki ekip tam bir hafta önce karşı karşıya gelmişti ve Denver evinde oynanan mücadelede 118-113’lük skorla gülen taraf olmuştu. Bugünkü maçın favorisi Toronto olarak gösterilmiş durumdaki son maçlarda Denver’ın gidişatından dolayı bu normal bir durum. Ancak taraf bahsi olarak ne olursa olsun Batı’nın en kuvvetli takımlarından birisi olan Denver’ı karşıya almak pek mantıklı bir davranış değil. Toronto da o güvenden yoksun bir takım. Onun yerine iki ekibin de yüksek sayılara çıkmasını beklediğim için üst seçeneğini tercih edeceğim.

Oklahoma – Brooklyn : ÜST (229.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (229.5) – 1.72 (intobet)

İzlemesi keyif ve heyecan veren iki takımın mücadelesine konuk olacağız. Her iki taraf da son dönemde otoriteleri şaşırtmaya devam ediyor ve kendileri hakkında yapılan yorumları boşa çıkarıyor. Oklahoma iç sahada çok yüksek tempoda oynayan bir takım ki son iç saha maçında Golden State’i 137-128 mağlup etmişlerdi. Brooklyn de son iki maçında 120 sayı barajını geçti ki bu maçları deplasmanda zorlu rakiplere karşı oynamıştı. Taraf bahsini tamamen 50-50 olarak gördüğüm mücadelede tercihim iki tarafın 115’leri aşarak geçmesini beklediğim limit üstten yana olacak.

Phoenix – Milwaukee : ÜST (230.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (230.5) – 1.70 (intobet)

26 Şubat’ta karşı karşıya gelen iki ekibin mücadelesinde Milwaukee 104-101’lik bir skorla galip gelen taraf olmuştu ki Jrue Holiday’in harika savunmasını izlemiştik son hücumda. Dün sabaha karşı oynanan maçlarda bir taraf gülerken bir taraf kaybetmişti ki bugün de Phoenix’in daha fazla zorluk yaşayacak takım olacağını düşünüyorum. Zira Milwaukee’te tüm dişliler akıcı bir şekilde dönmeye ve işlemeye devam ediyor. Ama taraf bahsi yerine limit bahsinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Tempo sever ve yüksek kaliteye sahip olan iki takım bize bol skorlu bir mücadele izletebilir.

İddaa Oranı: 3.60
intobet Oranı: 5.18Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı ekiplerinden Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 03:30’da Doğu ekibi Charlotte Hornets ile karşılaşacak. …