Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 16.03.23

Günün NBA Kuponu 16.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri çarşambayı perşembeye bağlayacak gece oynanacak 7 maçla birlikte devam edecek. Bu maçlar arasından en güvendiğim üçlüyü bir araya getirdiğim günün kuponu sizlerle. Herkese bol şanslar dilerim.

Miami – Memphis : MS 1 (-2.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-2.5– 1.70 (intobet)

Miami’de işler yolunda gidiyor. Son 5 iç saha maçının 4’ünü kazanırken bu 4 galibiyette de yüksek bir tempoyla oynadıklarını gördük. Orlando deplasmanında ise talihsiz bir mağlubiyet aldılar ama yine de tempolu bir oyun izlemiştik. Memphis de hızlı oynamayı seven bir takım ama Ja Morant’in yokluğu biraz kanat kırıyor diyebiliriz. Dallas maçlarında yokluk hissedilmedi ama Dallas’ın da önemli eksikleri mevcuttu. O yüzden bugün daha oturaklı ve hazır durumda olan Miami tarafından mağlup edilmelerini bekliyorum.

Cleveland – Philadelphia : MS 2 – 1.50 (İddaa) & MS 2 – 1.67 (intobet)

Doğu konferansının bu sezonki iki başarılı takımı olan 3. sıradaki Philadelphia ve 4. sıradaki Cleveland karşı karşıya gelecek. Philadelphia 4 maç eksiğine rağmen rakibinin 1 galibiyet üzerinde bulunuyor ki gerek form durumu gerek eşleşmeler bakımından incelendiğinde de rakiplerine göre daha üstün durumdalar. Cleveland elbette kolay lokma değil fakat Philadelphia deplasmanda Milwaukee’i bile geçmiş ve şu an 2.’liğe gözünü dikmiş bir takım. Bu geceki maçtan da galibiyetle ayrılmalarını bekliyorum. 

Houston – LA Lakers : MS 2 – 1.44 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (intobet)

Houston Rockets Chicago’ya kaybettikten sonra evinde Boston’ı devirdi. Mantıksal açıklaması zor olan bu galibiyetin ardında Boston’ın kötü oyunu yatıyor diyebiliriz. Öte taraftan Houston bildiğimiz şeklinde yola devam ediyor. Lakers ise deplasmanda çok sağlam bir galibiyet alarak gelecek bu maça. Her maçın onlar için final olduğundan birçok kez söz ettik. Davis olmasa bile bugünkü maçı kazanacak güçteler ve kalite olarak da daha iyiler. Tercihim onlardan yana olacak.

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.60Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …