Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu – 2 (2) 26.01.23

Günün NBA Kuponu – 2 (2) 26.01.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri çarşambayı perşembeye bağlayacak gece oynanacak 10 maçla birlikte devam edecek. Günün ilk kuponunu sizlerle paylaştıktan sonra ikinci kuponu da paylaşıyorum. Herkese bol kazançlar diliyorum. İlk kupona ulaşmak için tıklayınız

Houston – Washington : MS 2 (-1.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.67 (intobet)

Son dönemde hücum tarafında daha ön plana çıkan iki ekip gördüğümüzü söyleyebiliriz. Houston cephesi Kevin Porter’ın 6 maçlık yokluğuna rağmen Jalen Green ve Alperen Şengün’le kaliteli işler başarmakta. Washington cephesi de son üç maçta rakiplerinin potasına ortalama 127 sayı yolladı. Son derece formda bir durumda olduklarını söyleyebiliriz. Bugünkü maçta deplasman ekibinin hücum gücünün daha kaliteli olduğunu düşündüğüm için tercihimi onlardan yana yapacağım. Sürpriz severler MS 2 & ÜST seçeneğini değerlendirebilir.

Milwaukee – Denver : MS 1 (-5.5) – 1.53 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.75 (intobet)

Milwaukee Bucks son iki iç saha maçında Giannis’ten yoksun olmasına rağmen 13 ve 8 sayılık galibiyetler elde etmişti. Cleveland yenilgisi sonrası Detroit deplasmanında rakibine patlayan ekibin bu gece de fazlasıyla ön planda olduğunu düşünmekteyim. Denver deplasmanda daha fazla zorluk yaşayan bir ekip. Bu maçta da zorluk yaşama ihtimallerini yüksek görüyorum. Eşleşmeleri de göz önünde bulundurarak tercihimi ev sahibinden yana yapacağım.

Portland – Utah : ÜST (234.5) – 1.51 (İddaa) & ÜST (234.5) – 1.67 (intobet)

Portland Trail Blazers iç sahada iki olumsuz mağlubiyet aldıktan sonra back to back oynadığı maçta 147 sayı atarak rakiplerine gözdağı vermeyi başardı. Şu an için iyi bir durumdalar ve iç saha avantajıyla maçın favorisi konumundalar. Utah Jazz deplasmanda 9-16’lık kötü bir dereceye sahip. Ama deplasmanda skor üretme konusunda son derece başarılı bir takım oldular şu ana kadar. Bu gece oynanacak maçta iki takımın da 115’leri aşma ihtimalini kuvvetli gördüğüm için tercihim üstten yana olacak.

İddaa Oranı: 3.44
intobet Oranı: 4.88Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Boston Celtics – New York Knicks İddaa Tahmini 27.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Boston Celtics, perşembeyi cumaya bağlayan gece 03:30’da New York Knicks ile TD Garden’da …